Triple H o NXT, co dalej z Michaelsem? Plany dla Rousey na WM 35

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 607

Podczas ostatniej konferencji ciekawej wypowiedzi udzielił Triple H. COO mocno wierzy, że NXT jest gotowe, by stać się brandem na podobnym poziomie, co Raw czy SmackDown. Dodał, że jest możliwość, iż w przyszłości niektóre gwiazdy z głównego rosteru zagoszczą w NXT. Szczególnie dotyczy to zawodników, którzy w ostatnich miesiącach nie mieli zbytnio okazji do pokazania swoich umiejętności. Reasumował, że według niego NXT to już nie jest "rozwojówka", a trzeci brand.

Według Ringside News jest szansa, że jeszcze zobaczymy Shawna Michaelsa w ringu. Wielce prawdopodobne, że kolejnym rywalem HBK-a będzie ktoś z trójki: AJ Styles, Daniel Bryan lub The Undertaker. Jednocześnie przyznano, że WWE było mocno zawiedzione poziomem walki DX z Brothers of Destruction z Crown Jewel. To wpłynęło na zmianę planów odnośnie do Michaelsa, bowiem pierwotnie mówiono w kuluarach o kilku jego walkach. Tymczasem możliwe, że będzie to tylko jedno starcie.

W związku z ostatnimi wydarzeniami wiele wskazuje na to, że WWE wpadło na nowy pomysł odnośnie do rywalki Rondy Rousey na WrestleManii 35. Nowe informacje sugerują, że będzie to Becky Lynch i co ważniejsze - może być to jedna z najważniejszych walk na WM 35.

Alexa Bliss wrzuciła ostatnio na Instagrama wpis, w którym poinformowała, iż czuje się coraz lepiej i ostro trenuje na siłowni, by wrócić do zdrowia.

Ostatnim gościem Lillian Garcia w jej audycji był Mojo Rawley. Zawodnik odniósł się do kontuzji, która przerwała jego karierę w futbolu amerykańskim. Przyznał, że przez ciężki uraz nie mógł normalnie chodzić. W pewnym momencie życia był właściwie z niczym. Zajęcie się wrestlingiem zaproponowała mu rodzinka Gronkowskich. Przypomniał, że gdy w 2012 roku zaczynał treningi zapaśnicze, był właściwie całkiem "zielony". Nie umiał nawet odbić się prawidłowo od lin. Podkreślił jednak, że zawsze starał się być jednym z pierwszych na treningach i jako jeden z ostatnich opuszczał salę, by zasłużyć na szacunek u innych.

Ostatni vlog Rondy Rousey. W trakcie materiału zawodniczka właściwie potwierdziła, że ostatnio współpracuje także z Paulem Heymanem:

Link do filmu

Zapowiedź najbliższego odcinka Total Divas:

Link do filmu

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Miejmy nadzieję, że podobnie o NXT myśli Wincent, bo jeśli nie to śmiesznie wygląda to jak "rozwojówka" co rusz rozjeżdża główny roster pod względem poziomu walk jak i storyline'ów. :D

Spoko Mojo - dalej jesteś zielony ;)

napisane przez CzaQ w dniu : 16-11-2018

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy