Triple H chciałby ściągnąć Willa Ospreaya do WWE, koniec kontraktu Jerry'ego Lawlera

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 338

Triple H w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że chciałby ściągnąć Willa Ospreaya do WWE. Hunter jest pod wrażeniem talentu i umiejętności, które według niego posiada Anglik. Dodatkowo Ospreay według COO w WWE mógłby jeszcze bardziej się rozwinąć.

PWInsider poinformował, iż w następnym miesiącu wygasa kontrakt Jerry'ego Lawlera z WWE. Póki co nie ma wieści, jakoby toczyły się rozmowy w sprawie przedłużenia umowy.

Według Dave'a Meltzera odpowiedzialnym za rozpisanie końcówki walki pomiędzy Charlotte a Sashą Banks na Roadblock był sam Vince McMahon. Chairman niezbyt miał się przejmować tym, jak fani odbiorą ten sposób zakończenia pojedynku.

Ciekawostką jest, że federacja ponoć nie planuje międzybrandowych rywalizacji w nadchodzących miesiącach. Starcia gwiazd obydwu brandów mają ograniczać się jedynie do Royal Rumble Matchu i gali Survivor Series.

Jak można zauważyć, póki co nie ma także planów, by odbyło się coroczne Slammy Awards. Nie jest wykluczone, że oficjalnie data rozdania statuetek zostanie ogłoszona w ostatniej chwili, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, iż odbędzie się specjalne show poświęcone Slammy podczas WrestleMania Weekend.

Dla przypomnienia - dzisiaj podczas NXT poznamy nowego pretendenta do pasa mistrzowskiego. W Fatal 4-Way Matchu Andrade "Cien" Almas zmierzy się z Bobbym Roodem, Roderickiem Strongiem i Tyem Dillingerem.

A któż to? ;)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy