Triple H chciałby ściągnąć Willa Ospreaya do WWE, koniec kontraktu Jerry'ego Lawlera

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Triple H w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że chciałby ściągnąć Willa Ospreaya do WWE. Hunter jest pod wrażeniem talentu i umiejętności, które według niego posiada Anglik. Dodatkowo Ospreay według COO w WWE mógłby jeszcze bardziej się rozwinąć.

PWInsider poinformował, iż w następnym miesiącu wygasa kontrakt Jerry'ego Lawlera z WWE. Póki co nie ma wieści, jakoby toczyły się rozmowy w sprawie przedłużenia umowy.

Według Dave'a Meltzera odpowiedzialnym za rozpisanie końcówki walki pomiędzy Charlotte a Sashą Banks na Roadblock był sam Vince McMahon. Chairman niezbyt miał się przejmować tym, jak fani odbiorą ten sposób zakończenia pojedynku.

Ciekawostką jest, że federacja ponoć nie planuje międzybrandowych rywalizacji w nadchodzących miesiącach. Starcia gwiazd obydwu brandów mają ograniczać się jedynie do Royal Rumble Matchu i gali Survivor Series.

Jak można zauważyć, póki co nie ma także planów, by odbyło się coroczne Slammy Awards. Nie jest wykluczone, że oficjalnie data rozdania statuetek zostanie ogłoszona w ostatniej chwili, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, iż odbędzie się specjalne show poświęcone Slammy podczas WrestleMania Weekend.

Dla przypomnienia - dzisiaj podczas NXT poznamy nowego pretendenta do pasa mistrzowskiego. W Fatal 4-Way Matchu Andrade "Cien" Almas zmierzy się z Bobbym Roodem, Roderickiem Strongiem i Tyem Dillingerem.

A któż to? ;)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy