Tommaso Ciampa kontuzjowany, Rusev vs Shane McMahon na SummerSlam?

TJCACPJ
Newsów: 898

Podczas wczorajszego live eventu NXT w Highland Tommaso Ciampa odniósł kontuzję nogi. Były NXT Tag Team Champion nie był w stanie dokończyć walki drużynowej, w której razem z Gargano zmierzył się z Sanity. Przypomnijmy, że na sobotnim TakeOver DIY mieli wejść do ringu z AoP w walce z udziałem drabin. Nie wiadomo, jak poważny jest uraz Ciampy i czy pojedynek ten będzie musiał być odwołany.

Możliwe, że obecny storyline z Rusevem nie doprowadzi go jednak do walki z Randym Ortonem na Money In the Bank. Bułgar ma rozpocząć feud z Shane'em McMahonem i bardzo realne, że to właśnie Rusev będzie rywalem komisarza SmackDown na SummerSlam.

Erick Rowan dodał na Twitterze zdjęcie kobiety w masce owcy, co doprowadziło do pojawienia się spekulacji, że po kilku latach oczekiwania WWE wprowadzi gimmick Sister Abigail. Nie wiadomo jednak, czy kobieta ta miałaby być połączona z Rowanem na SD, czy jednak z Brayem Wyattem na Raw.
Heavy Machinery w wywiadzie dla WWE.com ogłosili, że będą chcieli się zmierzyć ze zwycięzcą walki Authors of Pain vs DIY. Wygląda więc na to, że Tucker Knight i Otis Dozovic mogą otrzymać pojedynek o tytuły mistrzowskie już na TakeOver: Brooklyn III.

Finn Balor połączy się z byłymi przyjaciółmi?


Komentarze (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dalej chcą Shane'a eksploatować w ringu ? Ok. Powiedzmy, że McMahon nie zgadza się na title shota dla Bułgara i Rusev ma o co walczyć. O co jednak mógłby zawalczyć Komisarz ? Może o to, że jak Rusev przegra, to odchodzi z WWE ? :P

napisane przez filomatrix w dniu : 19-05-2017


Cytat: filomatrix

O co jednak mógłby zawalczyć Komisarz ? Może o to, że jak Rusev przegra, to odchodzi z WWE ?


Rusev odda Shane'owi Lane na jedną nockę :twisted:

napisane przez CzaQ w dniu : 19-05-2017


Cytat: filomatrix

O co jednak mógłby zawalczyć Komisarz ? Może o to, że jak Rusev przegra, to odchodzi z WWE ? :P


Przegrany będzie czcił Putina :P

napisane przez urbino w dniu : 19-05-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy