Steve Austin wprowadzi Kurta Angle do Hall of Fame?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 338

Według PWInsider do tegorocznego Hall of Fame powinna zostać wprowadzona Beth Phoenix. Oprócz tego faworytami są także Diamond Dallas Page i Rick Rude. Oczywiście oficjalnie skład HoF 2017 poznamy w ciągu kilku najbliższych tygodni, póki co ogłoszona jest obecność Kurta Angle.

Jak już mowa o Kurcie, w jednym z najświeższych wywiadów przyznał, że chciałby, by do Hall of Fame wprowadził go Stone Cold Steve Austin. "Cyborg" zawdzięcza Steve'owi dużą pomoc, gdyż to z nim miał jedną z pierwszych poważniejszych rywalizacji w WWE i uważa, że Austin mocno pomógł mu nakierować charakter jego postaci.

WWE skierowało ku byłym abonentom WWE Network specjalną ofertę. Wedle jej Ci, którzy powrócą do korzystania z platformy, będą mogli obejrzeć za darmo nie tylko Royal Rumble, ale także Fast Lane, Elimination Chamber, a co ważniejsze, WrestleManię 33 i dwie gale NXT TakeOver.

Randy Orton w trakcie swoich treningów przed live eventem w Jonesboro miał drobny incydent z fanem. Mężczyzna chciał sobie zrobić z nim zdjęcie na siłowni, ale ten pokazał mu gestem, że jest zajęty i nie życzy sobie, by mu przeszkadzano. Osobnik próbował zatem zrobić fotkę Ortonowi z pewnej odległości, co ten i tak zauważył, przez co wywiązała się awantura. Orton na Twitterze potem skomentował sprawę, twierdząc, że po prostu nie przeszkadza mu się w trakcie treningów i może robić sobie zdjęcia z fanami poza nimi. Potwierdził to jeden z nich, umieszczając zdjęcie już spod siłowni.

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Kolejna promka na Network, ciekawe na jakiej podstawie dobierają tych, którym oferują tą wspaniałą ofertę, bo kolejny raz chujki ze Stamford mnie pominęły.

napisane przez Susek w dniu : 20-01-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy