Steve Austin wprowadzi Kurta Angle do Hall of Fame?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Według PWInsider do tegorocznego Hall of Fame powinna zostać wprowadzona Beth Phoenix. Oprócz tego faworytami są także Diamond Dallas Page i Rick Rude. Oczywiście oficjalnie skład HoF 2017 poznamy w ciągu kilku najbliższych tygodni, póki co ogłoszona jest obecność Kurta Angle.

Jak już mowa o Kurcie, w jednym z najświeższych wywiadów przyznał, że chciałby, by do Hall of Fame wprowadził go Stone Cold Steve Austin. "Cyborg" zawdzięcza Steve'owi dużą pomoc, gdyż to z nim miał jedną z pierwszych poważniejszych rywalizacji w WWE i uważa, że Austin mocno pomógł mu nakierować charakter jego postaci.

WWE skierowało ku byłym abonentom WWE Network specjalną ofertę. Wedle jej Ci, którzy powrócą do korzystania z platformy, będą mogli obejrzeć za darmo nie tylko Royal Rumble, ale także Fast Lane, Elimination Chamber, a co ważniejsze, WrestleManię 33 i dwie gale NXT TakeOver.

Randy Orton w trakcie swoich treningów przed live eventem w Jonesboro miał drobny incydent z fanem. Mężczyzna chciał sobie zrobić z nim zdjęcie na siłowni, ale ten pokazał mu gestem, że jest zajęty i nie życzy sobie, by mu przeszkadzano. Osobnik próbował zatem zrobić fotkę Ortonowi z pewnej odległości, co ten i tak zauważył, przez co wywiązała się awantura. Orton na Twitterze potem skomentował sprawę, twierdząc, że po prostu nie przeszkadza mu się w trakcie treningów i może robić sobie zdjęcia z fanami poza nimi. Potwierdził to jeden z nich, umieszczając zdjęcie już spod siłowni.

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Kolejna promka na Network, ciekawe na jakiej podstawie dobierają tych, którym oferują tą wspaniałą ofertę, bo kolejny raz chujki ze Stamford mnie pominęły.

napisane przez Susek w dniu : 20-01-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy