Steve Austin o Royal Rumble, nowa rola Nikki Belli

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 626

Stone Cold Steve Austin ostatnio przy okazji promowania programu Broken Skull Challenge został też zapytany o to, czego oczekuje po niedzielnym Royal Rumble. Stwierdził, że jest szczególnie bardzo ciekaw jak kreatywni rozpiszą udział w Royal Rumble Matchu Brocka Lesnara i Billa Goldberga. Dodał także, że nie jest pewny, czy Braun Strowman jest gotowy do tego, by już być w main evencie WrestleManii. Austin przyznał, że nostalgicznie patrzy się na to, ile doświadczonych zawodników wróciło w ostatnim czasie. Ma nadzieję, że pomoże to młodszym gwiazdom zyskać większe grono tych starszych fanów.

Z kolei jak mowa o Goldbergu, to w wywiadzie z Sports Illustrated powiedział, iż od czasu powrotu do WWE najbardziej jest pod wrażeniem umiejętności i talentu AJ Stylesa oraz Sashy Banks. Bill uważa, że te dwie gwiazdy mają najjaśniejszą przyszłość w WWE.

Gwiazdy NXT o ich ulubionych momentach w historii Royal Rumble Matchów:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Nikki Bella dostała kolejną rolę w WWE. Federacja ogłosiła, że zawodniczka będzie jednym z producentów wykonawczych, czyli będzie miała możliwość nadzoru przy powstawania kolejnych odcinków programu Total Divas.

Dzisiaj o godzinie 1:00 rozpocznie się kick-off gali NXT TakeOver: San Antonio. Podczas godzinnego panelu poznamy zwycięzców nagród NXT Year End Award. Potem o 2:00 rozpocznie się główna część show. Poniżej dla przypomnienia karta gali:

NXT Title Match
Bobby Roode vs Shinsuke Nakamura

NXT Tag Team Title Match
The Authors of Pain vs Johnny Gargano and Tommaso Ciampa

Fatal 4 Way for the NXT Women's Title
Peyton Royce vs Nikki Cross vs Billie Kay vs Asuka

Eric Young vs Tye Dillinger

Roderick Strong vs Andrade "Cien" Almas

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy