Status The Usos, Meltzer o debiucie Sullivana

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 14

UWAGA: Newspack zawiera spoilery ze SmackDown!

Na SmackDown pojawiła się Alexa Bliss, która ogłosiła, iż na WrestleManii The Usos będą bronić pasów tag-teamowych niebieskiego brandu przeciwko The Bar, Richochetowi i Aleisterowi Blackowi oraz Rusevowi i Shinsuke Nakamurze.
Zostając przy temacie braci Uso, według PWInsider, kilka tygodni temu podpisali oni nowe kontrakty z WWE. Dotychczasowe umowy wygasały pod koniec obecnego miesiąca.

Jim Ross po zakończeniu współpracy z WWE oficjalnie dołącza do AEW. Mówi się, że będzie to najbardziej lukratywny kontrakt dla komentatora w historii wrestlingu. Umowa ta ma obowiązywać przez trzy lata.

Planowany na 3 maja event WWE w Arabii Saudyjskiej ze względów logistycznych prawdopodobnie odbędzie się 7 czerwca. Nieoficjalnie mówi się, że galę swoją obecnością urozmaicą Brock Lesnar oraz Undertaker.

Według Dave'a Meltzera z Wrestling Observer debiut Larsa Sullivana w głównym rosterze jest już "nieunikniony". Co prawda nie podano dokładnej daty, ale ma to wydarzyć się w najbliższym czasie. Przypomnijmy, że Sullivan miał pojawić się na Raw lub SmackDown w okolicach stycznia i zmierzyć się z Johnem Ceną na WrestleManii, jednak te plany pokrzyżowały problemy natury mentalnej 30-latka.

W ostatnim epizodzie Talk is Jericho gospodarz programu wyjawił, że nie może zapraszać do swojego podcastu zawodników z WWE. Wszystko to oczywiście jest pokłosiem przejścia Y2J'a do AEW, które, delikatnie mówiąc, niespecjalnie spodobało się Vince'owi McMahonowi.

Mistrzyni kobiet SmackDown i jedna z uczestniczek main eventu WrestleManii Charlotte Flair przyznała, że decyzję o tym, iż jej pojedynek z Becky Lynch oraz Rondą Rousey zamknie show, usłyszała bezpośrednio od Vince'a McMahona. 32-latka dodała przy tym, że było to dla niej spore zaskoczenie i jest niezwykle zadowolona z tego, że prezes pokłada w zawodniczkach tak dużo wiary, że umieścił je w walce wieczoru największej gali roku.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 03-04-2019 19:58:00

Udostępnij

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy