Status Reya Mysterio, Mick Foley przechodzi kolejną operację

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 308

Dzisiejsze Monday Night Raw odbędzie się w Honda Center (Anaheim, California). Zapowiedź gali z WWE.com skupia się wokół czterech storyline'ów:
* Jak Brock Lesnar odpowie na wiadomość Brauna Strowmana sprzed tygodnia?
* Czy dojdzie do eskalacji konfliktu Johna Ceny i Romana Reignsa?
* Czy dni Alexy Bliss jako WWE Raw Women's Champion są policzone?
* Czy człowiek odpowiedzialny za "Demona" przezwycięży wreszcie Braya Wyatta?

Wciąż nie jest pewna przyszłość Reya Mysterio. Legenda Lucha Libre prawdopodobnie odrzuciła ofertę z Global Force Wrestling. Zawieszone zostały także negocjacje z federacją Vince'a McMahona głównie przez postać Konnana. Obydwaj od dawna są w konflikcie i ciężko spodziewać się, by doszło do porozumienia w sprawie Mysterio. Ten póki co ma skupić się na trenowaniu syna - Dominicka i rozważa współpracę z federacją The Crash, której siedziba jest w Meksyku.

Booker T postanowił zorganizować specjalne show w Los Angeles. Pieniądze za bilety zostaną przeznaczone dla poszkodowanych przez huragan Harvey. Nie zabraknie postaci związanych z WWE, już zapowiedziano obecność Coreyego Gravesa, Kurta Angle'a czy Roba Van Dama.Mick Foley poinformował, że dzisiaj przejdzie kolejny zabieg. Tym razem WWE Hall of Famer podda się wstawienia endoprotezy stawu kolanowego w prawym kolanie. Dla przypomnienia - niedawno Foley leczył biodro, przez co postanowił zrezygnować z roli Generalnego Managera Raw.


18 września Nikki Bella rozpocznie rywalizację w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami. Jej partnerem będzie Artem Chigvintsev.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Współtwórca legendarnego ECW i menadżer wielu gwiazd (w tym od lat "adwokat" Brocka Lesnara) - Paul Heyman kończy dzisiaj 52 lata.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy