Status Paige, kolejni uczestnicy RR Matchu

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Paige w ostatnich miesiącach zmagała się z kontuzją szyi. Uraz ten może spowodować, że Angielka raczej nie wróci do ringu przed WrestleManią 33. Jeżeli w ogóle Paige ponownie zawita na RAW lub SmackDown, to najwcześniej zapewne latem.

Do Royal Rumble Matchu zostali dodani oficjalnie Intercontinental Champion Dean Ambrose, Dolph Ziggler i The Miz. Dla przypomnienia - oprócz nich już wcześniej zapowiedziano obecność Brocka Lesnara, Goldberga, The New Day, Brauna Strowmana, Setha Rollinsa, Barona Corbina, Chrisa Jericho i The Undertakera. Daje to już trzynaście obsadzonych miejsc w tym pojedynku.

Ponadto do karty Royal Rumble dopisano pojedynek między Richem Swannem a Neville'em o WWE Cruiserweight Championship.

Daniel Bryan postanowił, iż za tydzień na niebieskiej tygodniówce zobaczymy walkę o WWE SmackDown Women's Championship pomiędzy obecną mistrzynią Alexą Bliss a Becky Lynch w stalowej klatce.

Co ciekawe, po ostatnim SmackDown Dean Ambrose bronił Intercontinental Championship w dark matchu przeciwko Mizowi i wygrał po wykonaniu Dirty Deeds. W trakcie walki na zaplecze wyrzucona została Maryse.

TOP10 momentów z ostatniego SD:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Wszyscy zapominają o Corbinie :/ Najpierw Ambroży, teraz Ty? Cóż za dyskryminacja samotnego wilka i jego smutnego brzusia.

napisane przez Susek w dniu : 11-01-2017


Cytat: Susek

Wszyscy zapominają o Corbinie :/ Najpierw Ambroży, teraz Ty? Cóż za dyskryminacja samotnego wilka i jego smutnego brzusia.


W takim razie lordsofpain także zapomniało o Corbinie w swoim newsie, bo spisywałem nie patrząc zbytnio na nazwiska :P

napisane przez Giero w dniu : 11-01-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy