Sprawa gimmcku Broken blokuje GFW kontakty biznesowe, DJ Z, Patron wciąż zawieszony

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

Reby Hardy ujawniła w tamtym tygodniu na Twitterze screenshot ukazujący kontakt Global Force Wrestling z restauracją Jimmy's Seafood w sprawie potencjalnej współpracy. Co ciekawe, ktokolwiek kto pisał w imieniu restauracji postawił warunek, że rozmowy pójdą dalej, jeśli federacja zrezygnuje z gimmicku Broken.Kontuzjowany zawodnik dywizji X, DJ Z wyjawił na Twitterze w zeszłym tygodniu, iż pozwolono mu na powrót do ringu. DJ Z został kontuzjowany podczas gali federacji niezależnej CRASH w kwietniu. Po nieprawidłowym wykonaniu 450 Splashu u zawodnika doszło do uszkodzenia jelita grubego, co nawet doprowadziło do wewnętrznego krwotoku. DJ Z w wywiadzie wyznał, że tuż po tym zdarzeniu był przerażony i miał poważne wątpliwości co do tego, czy kiedykolwiek wróci do ringu.
W zeszłym tygodniu Brandi Rhodes opuściła GFW na swoje własne życzenie. Żona obecnego ROH Championa dostała posadę w niezwiązanym z wrestlingiem programie telewizyjnym w Atlancie w stanie Georgia. Federacja z Nashville rościła prawo do pozyskiwania 10% z zarobków Brandi za występ w tym programie, co było bezpośrednią przyczyną rezygnacji z kontraktu. Brandi nie rezygnuje jednak całkowicie z wrestlingu. Ma zamiar występować u boku swego męża w ROH, a także w federacjach niezależnych.

Global Force Wrestling wydało w zeszłym tygodniu następujące oświadczenie dotyczące statusu Alberto El Patrona:

"Alberto El Patron wciąż pozostaje zawieszony. Wewnętrzne śledztwo GFW dotyczące sytuacji Patrona trwa."

Tymczasem, Patron stwierdził w wywiadzie dla Busted Open Radio, że "wszystko jest OK" i że już niedługo Alberto powróci do występowania w GFW.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy