Sprawa gimmcku Broken blokuje GFW kontakty biznesowe, DJ Z, Patron wciąż zawieszony

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 685

Reby Hardy ujawniła w tamtym tygodniu na Twitterze screenshot ukazujący kontakt Global Force Wrestling z restauracją Jimmy's Seafood w sprawie potencjalnej współpracy. Co ciekawe, ktokolwiek kto pisał w imieniu restauracji postawił warunek, że rozmowy pójdą dalej, jeśli federacja zrezygnuje z gimmicku Broken.Kontuzjowany zawodnik dywizji X, DJ Z wyjawił na Twitterze w zeszłym tygodniu, iż pozwolono mu na powrót do ringu. DJ Z został kontuzjowany podczas gali federacji niezależnej CRASH w kwietniu. Po nieprawidłowym wykonaniu 450 Splashu u zawodnika doszło do uszkodzenia jelita grubego, co nawet doprowadziło do wewnętrznego krwotoku. DJ Z w wywiadzie wyznał, że tuż po tym zdarzeniu był przerażony i miał poważne wątpliwości co do tego, czy kiedykolwiek wróci do ringu.
W zeszłym tygodniu Brandi Rhodes opuściła GFW na swoje własne życzenie. Żona obecnego ROH Championa dostała posadę w niezwiązanym z wrestlingiem programie telewizyjnym w Atlancie w stanie Georgia. Federacja z Nashville rościła prawo do pozyskiwania 10% z zarobków Brandi za występ w tym programie, co było bezpośrednią przyczyną rezygnacji z kontraktu. Brandi nie rezygnuje jednak całkowicie z wrestlingu. Ma zamiar występować u boku swego męża w ROH, a także w federacjach niezależnych.

Global Force Wrestling wydało w zeszłym tygodniu następujące oświadczenie dotyczące statusu Alberto El Patrona:

"Alberto El Patron wciąż pozostaje zawieszony. Wewnętrzne śledztwo GFW dotyczące sytuacji Patrona trwa."

Tymczasem, Patron stwierdził w wywiadzie dla Busted Open Radio, że "wszystko jest OK" i że już niedługo Alberto powróci do występowania w GFW.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy