Spoilery ze SmackDown oraz Mixed Match Challenge z 25.09.2018

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery ze SmackDown oraz Mixed Match Challenge z dnia 25.09.2018! Nie zawiera on natomiast spoilerów z 205 Live

Wtorkowe show otworzyło pierwsze wydanie Truth TV, którego gospodarzami byli R-Truth oraz Carmella. Historycznym, bo pierwszym, gościem został Daniel Bryan. W segmencie wziął udział także The Miz, a całość doprowadziła do rewanżu za walkę sprzed dwóch tygodni między Mizem i Truthem. Tym razem zwycięzcą okazał się być Mr. Awesome.Becky Lynch wyraźnie nie spodobało się to, że jej rywalka Charlotte Flair wzięła udział w sesji zdjęciowej.


W celu wypromowania walki o SmackDown Tag Team Championship na Super Show-Down odbył się także segment z udziałem The Bar oraz The New Day. Następnie Big E podjął w starciu jeden na jednego Sheamusa. Irlandczyk okazał się dzisiaj lepszy.


W ringu stanęli Rusev i Lana, domagając się wyjaśnień od Aidena Englisha, który tydzień temu zdradził przyjaciela. Ten wyszedł na stage i przy pomocy filmików próbował wytłumaczyć Bułgarowi, jakim byli świetnym teamem, zanim Lana nie dołączyła do ich drużyny. Kiedy jednak Rusev powiedział, że jego żona go kocha i jest lojalna, Aiden spytał, czy skoro jest faktycznie lojalna, to powiedziała mu o „nocy w Milwakuee”, po czym puścił mikrofon. Segment się zakończył, a przez resztę show otrzymywaliśmy segmenty z zaplecza, gdzie Lana przekonuje Ruseva, że to jakiś żart w wykonaniu Englisha. Ten za to w wywiadzie powiedział, że za tydzień ujawni dowody.
W walkach kobiet Asuka i Naomi pokonały Mandy Rose i Sonyę Deville, zaś Becky Lynch Lanę. WWE United States Champion Shinsuke Nakamura przegrał swój mecz z Tye'em Dillingerem przez DQ, gdyż ten został zaatakowany przez Randy'ego Ortona.

Samoa Joe nie stawił się na podpisaniu kontraktu na walkę z AJ'em Stylesem. Wkrótce okazało się, że pretendent postanowił odwiedzić rodzinę aktualnego WWE Championa. Joe zadzwonił do drzwi, po czym SmackDown zeszło z anteny.

Podczas Mixed Match Challenge doszło do dwóch pojedynków. W pierwszym Bobby Lashley i Mickie James pokonali Jindera Mahala i Alicię Fox...


… a w drugim Asuka i The Miz zdobyli punkty w pojedynku z Carmellą i R-Truthem.

Na zakończenie wieczoru zorganizowano taping 205 Live, które wyemitowane zostanie jutro.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy