SmackDown na FOX? Heel turn jednej z zawodniczek? Czy Amore wróci do WWE?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

WWE prowadzi obecnie negocjacje z NBCUniversal. Prawie pewne jest, że zakończą się one przedłużeniem umowy na emisję Raw na antenie USA Network. Nadawcę być może zmieni jednak SmackDown Live. Emisją zainteresowane jest FOX, co wiązałoby się ze sporymi inwestycjami w niebieską tygodniówkę.

Od pewnego czasu pojawiają się informacje, że Rusev przestanie tworzyć duet z Aidenem Englishem i ponownie połączy siły z Laną. W tej chwili jednak wydaje się, że przez pewien czas wszyscy będą funkcjonować jako trio, a ewentualny program z udziałem obu zawodników ruszy dopiero po Money In The Bank.

Na czerwcowym PPV dojdzie do walki Nii Jax z Rondą Rousey. Pojawiły się informacje, że obecna mistrzyni może w związku z tym przejść heel turn. W takim wypadku Jax najprawdopodobniej okazałaby się być narzędziem w rękach szukającej zemsty Stephanie McMahon.

Randy Orton nie wyruszył z resztą rosteru w trasę po Europie, ale powodem tego nie jest kontuzja ani żadne przewinienie. Według zapisów w kontrakcie Vipera może on opuszczać niektóre z live eventów, a ze względu na rodzinę oczywistym wyborem są te poza granicami kraju.

Enzo Amore został oczyszczony z zarzutów, a sprawę o gwałt, którego miał się dopuścić, zamknięto. Mimo tego są małe szanse, by WWE zdecydowało się ponownie zatrudnić zawodnika. Już wcześniej stwarzał on wiele problemów, a zatajenie śledztwa przeciwko niemu przelało tylko czarę goryczy.
Ponoć większe szanse na powrót do federacji ma Rich Swann, który w tej chwili występuje dla Impact Wrestling, ale po pewnym czasie może zostać ponownie zatrudniony w WWE.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy