Shane McMahon zawalczy z Dolphem Zigglerem? Kiedy Carmella zrealizuje kontrakt?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Do WrestleManii coraz mniej czasu i już wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, kto będzie rywalem Shane'a McMahona. Rozwój wydarzeń wskazuje oczywiście na kontynuację rywalizacji z Kevinem Owensem i Samim Zaynem, ale chodzą słuchy, że przeciwnikiem Komisarza SmackDown ma zostać Dolph Ziggler. Ich program miałby ruszyć po Fastlane. Dla WWE jest oczywiste, że Shane musi wystąpić na największej gali roku, a Ziggler jeszcze nigdy nie stoczył na niej solowej walki. To pasuje do teorii, że Zayn i Owens znajdą się w Andre The Giant Memorial Battle Royal.

Na WrestleManii może również dojść do zrealizowania przez Carmellę kontraktu Money in the Bank. Zawodniczka jednak ma przegrać i nie zdobędzie tytułu. Ponoć Carmella nie ma nic przeciwko temu, wie bowiem, że nie zdobędzie mistrzostwa, gdy posiadać je będzie Asuka, sądzi więc, że równie dobrze może stracić swoją szansę na największej ze scen. Ten scenariusz wydaje się potwierdzać krążące od pewnego czasu wiadomości, iż Asuka wyzwie do walki na WrestleManii Charlotte, a nie Alexę Bliss.

W ostatnim czasie doszło do zwolnień w NXT. Z pracą pożegnały się Abbey Laith i Sage Beckett, a także zawodnik z Chin, Ming. Żadne z nich nie podpadło niczym na zapleczu, a zwolnienia były zwyczajną redukcją etatów. Władze WWE są zdania, że w rozwojówce jest już wystarczająco dużo zawodników, a kolejni obiecujący znajdują się w kolejce do zakontraktowania. W związku z tym federacja zamierza systematycznie pozbywać się tych osób, które nie czynią żadnych postępów i nie zapowiadają się zbyt dobrze.

Chociaż Ladder Match o mistrzostwo Interkontynentalne stał się niejako tradycją WrestleManii, w tym roku nie ma planów, by się odbył. Głównym powodem takiej decyzji jest fakt, że dzień wcześniej na TakeOver odbędzie się starcie z drabinami o nowe mistrzostwo - NXT North American Championship.

Podczas poniedziałkowego Raw powinniśmy dowiedzieć się, kiedy dojdzie do Ultimate Deletion Matchu. Przypomnijmy, że starcie to zostało nagrane kilka dni temu.

Komentarze (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jakby nie patrzeć to największa walka Zigglera na WrestleManii. W Owensa i Zayna w ATGMBR nie wierze. Meltzer pisze różne głupoty, a tutaj to bardzo mało realne. Albo zrobią walke singlową, albo wrzucą ich jako tag team.

napisane przez Arkao w dniu : 10-03-2018

Wszystko byleby nie Zayn i Owens w Battle Royal, niech dostaną chociaż walkę singlową. Co do Zigglera to pomysł dobry i jeśli to takiej walki by doszło to nie widzę innej opcji niż jego zwycięstwo.

napisane przez feltzz w dniu : 10-03-2018

Kurwa, przeczytałem "Shawn Michaels zawalczy z Dolphem Zigglerem" i miałem chwilowego bonera :???:
Kolejne zajmowanie slota przez Shane'a M. na WrestleManii? A na co to komu? :roll:


Cytat: feltzz

Co do Zigglera to pomysł dobry i jeśli to takiej walki by doszło to nie widzę innej opcji niż jego zwycięstwo.


Obawiam się, że właśnie tą walkę Shane by wygrał. Ziggi ma wyjebane na swoja postać (ilość kwitu się zgadza, tak więc może jobować), a McMahon nie może upierdalać każdego pojedynku i pewnie tutaj chcieliby go uwiarygodnić taką wygraną.

napisane przez -Raven- w dniu : 10-03-2018


Cytat: -Raven-

Kolejne zajmowanie slota przez Shane'a M. na WrestleManii? A na co to komu?

Każdy przeżywa kryzys wieku średniego na swój sposób. Jedni wymieniają partnerki na młodsze, inni kupują sportowe samochody, a Shane sobie bookuje walki na Wrestlemanii, co by od szwagra gorszym nie być.

napisane przez K-PEL-K w dniu : 11-03-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy