Rozstanie Johna Ceny i Nikki Belli, Możliwe zmiany po Superstar Shake-Up

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Po 6 latach związku i publicznych zaręczynach na WrestleManii John Cena i Nikki Bella rozstali się. Para wydała wspólne oświadczenie, w którym zapewniła o wzajemnej miłości i szacunku oraz poprosiła o uszanowanie prywatności. Zostało ono również opublikowane na portalach społecznościowych Nikki.
Tymczasem Bianca Belair i Montez Ford ogłosili, że pobierają się za dwa miesiące.Już na dzisiejszym Raw dowiemy się, które gwiazdy SmackDown trafią na czerwoną tygodniówkę. W tej chwili najwięcej mówi się o Charlotte Flair, która niedawno straciła mistrzostwo na SD i na kolejnej WrestleManii ma ponoć zmierzyć się z Rondą Rousey. Od dawna pojawiały się również informacje o przeniesieniu Asuki do niebieskiego brandu. Teraz wśród grona faworytów do zmiany barw wymienia się także Alexę Bliss. Sporo spekulowano na temat przejścia AJ'a Stylesa na Raw, ale w tej chwili wydaje się, że zostanie on na SD. Na Raw mogą za to trafić Jinder Mahal, The New Day i Naomi. Miejsce Mahala zająć ma Seth Rollins, który również jest mistrzem. Duże szanse na zmianę brandu ma Finn Balor, jedno ze źródeł wspomina także o Romanie Reignsie, ale jest to raczej mało prawdopodobne.

W przyszłości WWE może chcieć doprowadzić do feudu The Miza i Daniela Bryana. Panowie zapoczątkowali już rywalizację, gdy Miz był zawodnikiem SmackDown, wtedy jednak Bryan nie mógł jeszcze walczyć. Jeden z zawodników może więc zmienić brand, by mogło dojść do ich walki.

Roman Reigns jest faworytem bukmacherów do wygrania z Brockiem Lesnarem na Greatest Royal Rumble. Również jego kolega z The Shield, Seth Rollins powinien opuścić galę jako zwycięzca. Głównymi kandydatami do odniesienia zwycięstwa w największym Royal Rumble Matchu w historii są Braun Strowman, Bobby Lashley i Daniel Bryan. Nadal nie wiadomo, co będzie główną stawką walki.

Komentarze (6)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Aż żałuję że zgubiłem numer do byłej,bo mi nie wierzyła jak jej rok temu powiedziałem "teraz to się jej oświadczył,a za rok będą ogłaszać koniec związku" Chciałbym jej napisać teraz "a nie mówiłem?"
No ale swoją drogą to zakończenie tego związku nie powinno dziwić. Bo przecież jak można kochać kogoś gdy z jednej strony "you can't see me" a z drugiej "you can look,but you can't touch"

napisane przez VillainLee w dniu : 16-04-2018


Cytat: VillainLee

No ale swoją drogą to zakończenie tego związku nie powinno dziwić. Bo przecież jak można kochać kogoś gdy z jednej strony "you can't see me" a z drugiej "you can look,but you can't touch"


Bardzo ładna puenta.

napisane przez filomatrix w dniu : 16-04-2018


Czyli co, jednak Miz wygrał?

napisane przez Kcramsib w dniu : 16-04-2018

Już widzę masę teorii spiskowych co do tego rozstania XD

1. Nikki Bella miała zostać GMem Smackdown, ale tuż przed tym okazało się, że nie jest już z Ceną, skoro nie mogliśmy wprowadzić do tv dziewczyny Janusza, to skorzystała na tym dziewczyna wszystkich :D

2.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Cena nie zdążył dobiec nas czas

3. To wszystko fejk, żeby był temat na finał kolejnego sezony Total Bellas

...4. A już dzisiejszej nocy - Nikki has been drafted to Brazzers

napisane przez Morison w dniu : 16-04-2018


Cytat: Amy

Po 6 latach związku i publicznych zaręczynach na WrestleManii John Cena i Nikki Bella rozstali się.


A więc jednak Paige się wygadała...

napisane przez -Raven- w dniu : 16-04-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy