Reigns na majowym tourze w UK, spoilery z SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 686

Roman Reigns będzie występował podczas majowego touru WWE po Wielkiej Brytanii. Tym samym spełniają się doniesienia, że oficjele będą chcieli stopniowo coraz częściej wykorzystywać postać Reignsa na galach, tak jak to było przed jego absencją związaną z białaczką.

Kofi Kingston dostanie kolejną okazję, by zostać pretendentem do WWE Championship. Za tydzień na SmackDown Live dojdzie do Gauntlet Matchu. Kofi będzie musiał pokonać Randy'ego Ortona, Samoa Joe, Cesaro, Sheamusa i Rowana, by zmierzyć się z Danielem Bryanem na WrestleManii 35.

Z kolei IIconics podczas ostatniego SD pozwoliły sobie na wypowiedź o aktualnych mistrzyniach tag team - Boss "n" Hug Connection. Szybko spotkało się to z reakcją Bayley na Twitterze.Shane McMahon zapowiedział, że będzie chciał dokończyć dzieło z Fastlane, czyli dobić fizycznie The Miza. Zgodnie z przewidywaniami - dojdzie prawdopodobnie do ich konfrontacji na WrestleManii. Natomiast AJ Styles rzucił wyzwanie Ortonowi do walki na największej scenie ze wszystkich, ale nie padła jeszcze oficjalna odpowiedź.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy