Problemy prawne Romana Reignsa

Arkao
Newsów: 1151

Wygląda na to, że w najbliższym czasie problemy prywatne mogą dotknąć Romana Reignsa. Wczoraj internet obiegła informacja, że aresztowany kilka miesięcy temu właściciel siłowni z Miami, który był dilerem narkotykowym wielu gwiazd, miał na swojej liście klientów właśnie Reignsa. Oczywiście jak na razie nie ma na to żadnych dowodów oprócz zeznać dilera, więc nie może być mowy o żadnej karze ze strony WWE. Spekuluje się jednak, że Vince McMahon może delikatnie uciąć push dla Reignsa, jeżeli cała sprawa się nie wyciszy. Przypomnijmy, że według obecnych planów Samoańczyk ma zawalczyć w main evencie WrestleManii z Brockiem Lesnarem o pas WWE.

Komentarze (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Romek już miał w przeszłości problemy ze sterydami, Vince wówczas nic mu nie zrobił, lecz wiele osób się spodziewało, że Reigns nie dostanie planowanego pushu. Jednak Chairman postawił na Romka, ku niezadowoleniu fanów ( choć w tym przypadku wiadomo, że chodzi o fatalny booking dla Samoańczyka ). Moim zdaniem Roman zawalczy na Wrestlemanii z Bestią i bardzo prawdopodobne jest, że zostanie wtedy nowym mistrzem Universal...

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 18-01-2018

Nie miał problemów ze sterydami, a lekarstwami więc nic dziwnego, że z niego nie zrezygnowali, bo ja też bym nie zrezygnował z zawodnika z powodu lekarstw. Obecnie to jest coś poważniejszego i nie zdziwie się jeśli straci pas IC i nie pójdzie na Lesnara (ewentualnie pójdzie zmierzy się z nim na Chamber, ale pasa nie zdobędzie).

napisane przez Fan WWE w dniu : 18-01-2018

Fan WWE
Masz rację, mój błąd :) Nie wiem, czemu myślałem, że Roman miał już problemy ze sterydami... Aczkolwiek zgadzam się, że jeśli na światło dzienne wyjdzie oficjalka, że Big Dog brał sterydy, to Vince na pewno nie da Romkowi walki z Lesnarem na WM'ce, byłby za duży "smród", a jak dobrze wiemy Mcmahon ze swoją fedką woli pozostać czysty. Ale wątpię, żeby te informacje wyszły na jaw przed Wrestlemanią ( o ile w ogóle to jest prawda... ).

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 18-01-2018

Romek twierdzi, że nie zna człowieka i nic nie brał, a ostatnich 10 testów ma być czystych...innymi słowy, musiałaby wyjść z tego gruba akcja, żeby Wujek Vince upupił swojego pupilka.

napisane przez filomatrix w dniu : 18-01-2018

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy