Prawdopodobny skład walki o pas Universal na Royal Rumble, Szkoła WWE w Indiach?

Arkao
Newsów: 1151

Dave Meltzer poinformował w ostatnim odcinku Wrestling Observer Radio, że na gali Royal Rumble odbędzie się jednak walka o pas mistrzowski Universal. Obecny mistrz, czyli Brock Lesnar, będzie bronił złota w pojedynku z Braunem Strowmanem oraz Kane'em. Aktualne plany zakładają, że „Bestia” pokona swoich przeciwników i na WrestleManii zawalczy z Romanem Reignsem. Możliwe, że w pojedynek zainterweniuje sam Triple H, atakując Brauna Strowmana, a Lesnar w decydującym momencie odliczy Kane'a.

Informowaliśmy już o tym, że na dzisiejszym SmackDown Kevin Owens zawalczy z Shinsuke Nakamurą. Zapowiedziano jednak kolejne dwa pojedynki. Tamina, Carmella oraz Lana zawalczą z Riott Squad, a bracia Uso podejmą Ruseva i Aidena Englisha.

WWE oficjalnie zapowiedziało, że w walce wieczoru tegorocznej gali Tribute to the Troops zawalczą The Shield z Samoa Joe, Cesaro oraz Sheamusem. Gala została już nagrana, ale wyemitowana zostanie tak jak zwykle, ze sporym poślizgiem.

Wygląda na to, że WWE rozważa założenie w Indiach swojej szkoły wrestlingu podobnej do tej w Performance Center. Kilka dni temu zakończył się tour brandu Raw po Indiach, który okazał się wielkim sukcesem. Na szczycie brandu SmackDown stoi obecnie Jinder Mahal, który mimo kanadyjskiego obywatelstwa jest 100% hindusem.

10 najważniejszych momentów z Raw:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy