Prawdopodobny skład walki o pas Universal na Royal Rumble, Szkoła WWE w Indiach?

Arkao
Newsów: 1132

Dave Meltzer poinformował w ostatnim odcinku Wrestling Observer Radio, że na gali Royal Rumble odbędzie się jednak walka o pas mistrzowski Universal. Obecny mistrz, czyli Brock Lesnar, będzie bronił złota w pojedynku z Braunem Strowmanem oraz Kane'em. Aktualne plany zakładają, że „Bestia” pokona swoich przeciwników i na WrestleManii zawalczy z Romanem Reignsem. Możliwe, że w pojedynek zainterweniuje sam Triple H, atakując Brauna Strowmana, a Lesnar w decydującym momencie odliczy Kane'a.

Informowaliśmy już o tym, że na dzisiejszym SmackDown Kevin Owens zawalczy z Shinsuke Nakamurą. Zapowiedziano jednak kolejne dwa pojedynki. Tamina, Carmella oraz Lana zawalczą z Riott Squad, a bracia Uso podejmą Ruseva i Aidena Englisha.

WWE oficjalnie zapowiedziało, że w walce wieczoru tegorocznej gali Tribute to the Troops zawalczą The Shield z Samoa Joe, Cesaro oraz Sheamusem. Gala została już nagrana, ale wyemitowana zostanie tak jak zwykle, ze sporym poślizgiem.

Wygląda na to, że WWE rozważa założenie w Indiach swojej szkoły wrestlingu podobnej do tej w Performance Center. Kilka dni temu zakończył się tour brandu Raw po Indiach, który okazał się wielkim sukcesem. Na szczycie brandu SmackDown stoi obecnie Jinder Mahal, który mimo kanadyjskiego obywatelstwa jest 100% hindusem.

10 najważniejszych momentów z Raw:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy