Prawdopodobny finał turnieju o pas dywizji Cruiserweight, Thunder na Network

Arkao
Newsów: 1151

Jednym z głównych pytań dotyczących WrestleManii 34 jest skład walki o pasy dywizji Cruiserweight. Od ponad miesiąca trwa turniej, który zakończy się właśnie na największej ze scen. W dwóch zbliżających się półfinałach Cedric Alexander podejmie Rodericka Stronga, a Drew Gulak spotka się w ringu z Mustafą Alim. Pogłoski z zaplecza mówią, że oficjele ustalili już skład walki na WrestleManii i zmierzą się w niej Cedric Alexander i Drew Gulak. Nie wiadomo, kto z nich finalnie wyjdzie z tej gali jako mistrz, ale to właśnie ta dwójka w ostatnim czasie była najbardziej promowana.

WWE zapowiedziało, że w przyszłym tygodniu do oferty WWE Network zostaną dodane gale WCW Thunder. Obecnie subskrybenci platformy mogą oglądać wszystkie gale Nitro oraz PPV od NWA/WCW, ale Thunder jest zupełną nowością. W przeszłości tygodniówka ta była drugim najważniejszym wydarzeniem w tygodniu za Nitro i kilka razy pas mistrzowski zmieniał na niej posiadacza.

W tym roku zostanie wydane DVD, którego bohaterem będzie „Macho Man” Randy Savage. Produkcja ta zostanie podzielona na trzy dyski, na których zobaczymy wiele walk z długiej kariery legendy WWF oraz WCW. Co ciekawe, każdy, kto zakupi DVD, będzie mógł zobaczyć walkę między Macho Manem a Andre The Giantem z Madison Square Garden, która odbyła się w 1988 r., a jej stawką było mistrzostwo WWF.

Rusev vs John Cena:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy