Prawdopodobny finał turnieju o pas dywizji Cruiserweight, Thunder na Network

Arkao
Newsów: 1173

Jednym z głównych pytań dotyczących WrestleManii 34 jest skład walki o pasy dywizji Cruiserweight. Od ponad miesiąca trwa turniej, który zakończy się właśnie na największej ze scen. W dwóch zbliżających się półfinałach Cedric Alexander podejmie Rodericka Stronga, a Drew Gulak spotka się w ringu z Mustafą Alim. Pogłoski z zaplecza mówią, że oficjele ustalili już skład walki na WrestleManii i zmierzą się w niej Cedric Alexander i Drew Gulak. Nie wiadomo, kto z nich finalnie wyjdzie z tej gali jako mistrz, ale to właśnie ta dwójka w ostatnim czasie była najbardziej promowana.

WWE zapowiedziało, że w przyszłym tygodniu do oferty WWE Network zostaną dodane gale WCW Thunder. Obecnie subskrybenci platformy mogą oglądać wszystkie gale Nitro oraz PPV od NWA/WCW, ale Thunder jest zupełną nowością. W przeszłości tygodniówka ta była drugim najważniejszym wydarzeniem w tygodniu za Nitro i kilka razy pas mistrzowski zmieniał na niej posiadacza.

W tym roku zostanie wydane DVD, którego bohaterem będzie „Macho Man” Randy Savage. Produkcja ta zostanie podzielona na trzy dyski, na których zobaczymy wiele walk z długiej kariery legendy WWF oraz WCW. Co ciekawe, każdy, kto zakupi DVD, będzie mógł zobaczyć walkę między Macho Manem a Andre The Giantem z Madison Square Garden, która odbyła się w 1988 r., a jej stawką było mistrzostwo WWF.

Rusev vs John Cena:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy