Prawdopodobna karta Fastlane, Dobre wiadomości dla Triple H'a

Arkao
Newsów: 1173

Na zapleczu WWE planuje obecnie przekonanie, że to duet Triple H i Stephanie McMahon przejmie władzę w federacji po odejściu Vince'a McMahona. HHH zbiera już swój skład w NXT, a ostatnio przejął także kontrolę nad tygodniówką 205 Live. Dzięki temu gala ta regularnie zaczęła zbierać świetne recenzje, a na WrestleManii poznamy nowego mistrza dywizji. Do tego małżeństwo negocjowało osobiście kontrakt Rondy Rousey i to właśnie Triple H jest ojcem tego sukcesu. Ważnym czynnikiem, który zadecyduje o przyszłości rządów HHH'a, może być nowy kontrakt Brocka Lesnara. Wszyscy w WWE liczą, że uda się zatrzymać Bestię w federacji.

Pod dużym znakiem zapytania stoi walka o pasy mistrzowskie brandu Raw na WrestleManii. Po tym, jak kontuzji doznał Jason Jordan, zakończyła się rywalizacja między The Bar a Rollinsem i Jordanem. Cesaro i Sheamus pokonali także Apollo Crewsa i Titusa O'Neila, więc oni także nie zostaną kolejnymi pretendentami. Dyskutuje się dużo o potencjalnym powrocie Hardy Boyz, ale nie wiadomo, kiedy Jeff Hardy będzie gotowy do powrotu. Tak więc możliwe, że nowymi pretendentami zostaną The Club lub Revival.

Pierwotnie w Fatal 5 Way Matchu o pas WWE na Fastlane mieli się znaleźć Shinsuke Nakamura oraz Randy Orton. Zrezygnowano jednak z udziału Japończyka, którego porażka mogłaby osłabić jego pozycję przed WrestleManią. Randy Orton został za to przeniesiony do feudu o pas Stanów Zjednoczonych. Poniżej znajduje się prawdopodobna karta gali Fastlane:

WWE Championship Match: AJ Styles vs Sami Zayn vs Kevin Owens vs Dolph Ziggler vs Baron Corbin
United States Championship Match: Bobby Roode vs Randy Orton vs Jinder Mahal
SmackDown Tag Team Championship: The Usos vs Bludgeon Brothers
Charlotte, Becky Lynch and Naomi vs Riott Squad
Aiden English and Rusev vs Chad Gable and Shelton Benjamin

Komentarze ()

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy