Powrót Owensa? Charlotte o Jax

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 44

Kevin Owens pochwalił się na Twitterze treningami, które w ostatnich dniach odbył w Performance Center w Orlando na Florydzie. W ich trakcie były posiadacz WWE Universal Championship, w ostatnich miesiącach przechodzący rehabilitację po przebytej w październiku operacji kolana, stoczył nawet towarzyski mecz ze swoim starym przyjacielem, Adamem Cole'em.

Owens, nieobecny w programach federacji od 7 października, najprawdopodobniej wróci do WWE TV w okolicach WrestleManii.

Duże kontrowersje wywołał z kolei Randy Orton, którego część internautów oskarżyła o brak odpowiedzialności podczas zabawy z dzieckiem:



Baron Corbin przyznał, że planuje zrobić sobie w przyszłości tatuaż na głowie, niczym jeden z jego zapaśniczych idoli, Bam Bam Bigelow.

Podczas wywiadu udzielanego podcastowi "Shan and RJ" Charlotte Flair odniosła się do roli, jaką odegrała Nia Jax podczas niedzielnego Royal Rumble Matchu. Wielokrotna mistrzyni pochwaliła występ koleżanki, twierdząc, że wyglądała ona jak prawdziwa gwiazda. Równocześnie jednak podkreśliła, że nie jest zwolenniczką meczów między przedstawicielami różnej płci i nie chce ich oglądać częściej niż raz w roku.

W jaki sposób Erick Rowan spędza wolny czas?

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy