Podsumowanie wydarzeń z gali Roadblock: End of the Line

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 388

Za nami ostatnia gala PPV w 2016 roku w kalendarzu WWE - Roadblock: End of the Line. Newsy zawierają podsumowanie wydarzeń z tego show.

W kick-offie Roadblock zobaczyliśmy pojedynek Big Cassa z Rusevem. Bułgar wygrał po tym, jak Cass został wyliczony przez sędziego.
Cesaro i Sheamus pokonali Big E i Kofiego Kingstona i zostali nowymi WWE RAW Tag Team Championami. Tym samym przerwali reign mistrzowski The New Day, trwający 483 dni.Sami Zayn przetrwał dziesięć minut z Braunem Strowmanem i został ogłoszony zwycięzcą ich pojedynku.Seth Rollins pokonał Chrisa Jericho po Pedigree. W walkę próbował nieskutecznie ingerować Kevin Owens. Co ciekawe, dla Y2J'a był to 140 pojedynek na galach PPV. Więcej starć na swoim koncie mają tylko Kane, The Undertaker, Triple H i John Cena.Rich Swann nadal jest WWE Cruiserweight Championem dzięki zwycięstwu w Triple Threat Matchu nad TJ Perkinsem i The Brianem Kendrickiem. Po walce zarówno mistrz, jak i TJP zostali zaatakowani przez powracającego Neville'a, który przeszedł heel turn.Charlotte Flair została po raz czwarty mistrzynią kobiet. Co prawda w regulaminowym czasie był rezultat 2:2, ale w dogrywce zdołała pokonać Sashę Banks.Kevin Owens poprzez dyskwalifikację pokonał Romana Reignsa i nadal jest WWE Universal Championem. DQ spowodował Chris Jericho, wykonując Codebreakera na mistrzu. Przez chwilę wydawało się, że dojdzie do definitywnego rozpadu JeriKO, ale okazało się, że to kolejna sztuczka Jericho, który wraz z Owensem celebrował potem wygraną. Po pojedynku Seth Rollins i Roman Reigns wykonali Powerbomby na przyjaciołach.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra męski Money In The Bank Match 2018? Braun Strowman
Finn Balor
The Miz
Rusev
Bobby Roode
Kevin Owens
Big E/Kingston/Woods
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy