Podsumowanie Superstar Shake-up, sytuacja Harpera

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 14

UWAGA! Newspack zawiera spoilery ze SmackDown!

Pierwszym transferem z Raw na SmackDown był obecny mistrz Interkontynentalny – Finn Balor. Irlandczyk w swojej debiutanckiej walce w niebieskim brandzie pokonał Aliego. Przeniesienie tytułu Interkontynentalnego na SmackDown prawdopodobnie oznacza, iż na Raw powędruje US Champion – Samoa Joe, który nie pojawił się w tym tygodniu w telewizji z powodu choroby.

Wielką gwiazdą, której zakontraktowanie na SmackDown miał ogłosić Vince McMahon okazał się być Elias. Jego przemowę przerwał jednak Roman Reigns, który zaatakował zarówno samego Eliasa, jak i prezesa WWE, ogłaszając, że od teraz SmackDown to jego podwórko.


We wtorek Luke Harper oficjalnie ogłosił swoją prośbę o zwolnienie z WWE. I choć jego kontrakt obowiązuje do listopada, to nie wydaje się, aby federacja miała trzymać go do tego czasu. Spekuluje się, iż Harper może trafić do All Elite Wrestling.

Podobną decyzję podjął członek stajni SAnitY – Alexander Wolfe. Poinformował on na Twitterze o rozpadzie grupy i rozstaniu z federacją.

Podsumowanie tegorocznego Superstar Shake-up:
Raw: AJ Styles, The Miz, Ricochet, Aleister Black, Erik i Ivar (The Viking Experience), Andrade, Zelina Vega, Rey Mysterio, Jimmy Uso i Jey Uso (The Usos), Naomi, EC3, Lacey Evans, Eric Young, Cedric Alexander

SmackDown: Roman Reigns, Elias, Finn Balor, Ember Moon, Bayley, Kairi Sane, Buddy Murphy, Lars Sullivan, Liv Morgan, Chad Gable, Apollo Crews, Mickie James, Otis i Tucker (Heavy Machinery)

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 17-04-2019 17:03:00

Udostępnij

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy