Podsumowanie SmackDown oraz 205 Live

TJCACPJ
Newsów: 943

UWAGA!!! Newspack zawiera otwarte spoilery z wczorajszego odcinka SmackDown oraz 205 Live!

SmackDown otworzył AJ Styles, informując o swojej kontuzji nogi, która spowodowała, że nie może bronić tytułu mistrzowskiego w walce z Jamesem Ellsworthem. Pretendent wyszedł do ringu, mówiąc, że pokonał Stylesa już trzy razy i pokona go także czwarty. Pod koniec segmentu pojawił się Dean Ambrose, który wszedł do ringu i wykonał Dirty Deeds na byłym przyjacielu.
Randy Orton i Bray Wyatt w pierwszej obronie tytułów drużynowych brandu SmackDown pokonali Heatha Slatera oraz Rhyno.
Dean Ambrose był gościem The Miza w programie Miz TV. Były World Champion był blisko zaatakowania Miza, lecz na arenie pojawił się Daniel Bryan. General Manager brandu SmackDown poinformował, że w walce wieczoru dzisiejszej gali dwójka ta stoczy między sobą walkę. Stawką pojedynku będzie Mistrzostwo Interkontynentalne posiadane przez Miza.
Alexa Bliss i Becky Lynch spotkały się pierwszy raz twarzą w twarz od czasu ich pojedynku na TLC. Irlandka poinformowała aktualną mistrzynię, że chce otrzymać natychmiast walkę rewanżową, lecz Bliss opuściła ring.
The Miz pokonał Deana Ambrose’a i tym samym pozostał Mistrzem Interkontynentalnym. W trakcie walki interweniowała Maryse, którą przegonić chciał James Ellsworth. Spowodował on jednak, że uwaga Ambrose’a została odwrócona i wtedy Miz wykonał SCF, które dało mu zwycięstwo.
Noam Dar pokonał Cedrica Alexandra w pierwszej walce wczorajszego odcinka programu 205 Live. Szkot zadedykował zwycięstwo Alicii Fox, która jest partnerką Alexandra. Może to sugerować, że rywalizacja tej dwójki jeszcze się nie zakończyła.
W drugiej walce Jack Gallagher niespodziewanie przegrał z Ariyą Daivarim. Była to pierwsza porażka Brytyjczyka od czasu podpisania umowy z WWE.
TJ Perkins zasiadł przy stole komentatorskim podczas walki wieczoru, w której to Rich Swann bronił pasa Cruiserweight w walce z Brianem Kendrickiem. Pretendent do tytułu mistrzowskiego przegrał walkę, bo jego uwaga została odwrócona przez Perkinsa. Po pojedynku wściekły Brian rzucił się na TJ’a, któremu na pomoc ruszył Rich Swann. Przez przypadek jednak otrzymał on Superkick od Perkinsa.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy