Plany na najbliższe miesiące, Złe wieści dla Alexy Bliss

Arkao
Newsów: 1007

Według ostatnich informacji na Backlash może nie dojść do żadnej zmiany posiadacza tytułu mistrzowskiego. Za to w brandzie Raw przed SummerSlam wszystkie pasy oprócz mistrzostwa Universal mogą zmienić właściciela. Alexa Bliss, Dean Ambrose, Neville i Hardy Boyz mają przegrać swoje tytuły w przeciągu najbliższych trzech miesięcy.

Panowanie Randy’ego Ortona ma być dość długie i Viper utrzyma mistrzostwo przynajmniej do SummerSlam. Feud między AJ Stylesem i Kevinem Owensem ma trwać przez kilka miesięcy i nie wiadomo jeszcze, jak się zakończy. New Day po powrocie mają otrzymać feud z The Usos, którego stawką będą tytuły drużynowe. Długofalowym storyline'em jest także uczynienie z Charlotte nowej mistrzyni kobiet.

Alexa Bliss ma zostać odstawiona za jakiś czas na boczny tor, bowiem w dywizji kobiet na Raw ma rozpocząć się feud między Bayley a Sashą Banks. Oficjele są jednak bardzo zadowoleni z obecnej mistrzyni, więc plany mogą ulec zmianie. Hardy Boyz w najbliższych miesiącach prawdopodobnie zostaną rozbici i Jeff oraz Matt wrócą do karier singlowych.

Podobno za bardzo dużym pushem Randy’ego Ortona w ostatnim czasie stoi Vince McMahon. To właśnie on był zwolennikiem zwycięstwa Vipera w styczniowym Royal Rumble Matchu. Dzięki wsparciu prezesa Orton jest obecnie największą gwiazdą w niebieskim brandzie.

Już jutro czeka nas debiut UK Championship Live:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy