Plany na najbliższe miesiące, Złe wieści dla Alexy Bliss

TJCACPJ
Newsów: 897

Według ostatnich informacji na Backlash może nie dojść do żadnej zmiany posiadacza tytułu mistrzowskiego. Za to w brandzie Raw przed SummerSlam wszystkie pasy oprócz mistrzostwa Universal mogą zmienić właściciela. Alexa Bliss, Dean Ambrose, Neville i Hardy Boyz mają przegrać swoje tytuły w przeciągu najbliższych trzech miesięcy.

Panowanie Randy’ego Ortona ma być dość długie i Viper utrzyma mistrzostwo przynajmniej do SummerSlam. Feud między AJ Stylesem i Kevinem Owensem ma trwać przez kilka miesięcy i nie wiadomo jeszcze, jak się zakończy. New Day po powrocie mają otrzymać feud z The Usos, którego stawką będą tytuły drużynowe. Długofalowym storyline'em jest także uczynienie z Charlotte nowej mistrzyni kobiet.

Alexa Bliss ma zostać odstawiona za jakiś czas na boczny tor, bowiem w dywizji kobiet na Raw ma rozpocząć się feud między Bayley a Sashą Banks. Oficjele są jednak bardzo zadowoleni z obecnej mistrzyni, więc plany mogą ulec zmianie. Hardy Boyz w najbliższych miesiącach prawdopodobnie zostaną rozbici i Jeff oraz Matt wrócą do karier singlowych.

Podobno za bardzo dużym pushem Randy’ego Ortona w ostatnim czasie stoi Vince McMahon. To właśnie on był zwolennikiem zwycięstwa Vipera w styczniowym Royal Rumble Matchu. Dzięki wsparciu prezesa Orton jest obecnie największą gwiazdą w niebieskim brandzie.

Już jutro czeka nas debiut UK Championship Live:


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy