Plany dla New Day, Baron Corbin najważniejszą postacią na SmackDown?

Arkao
Newsów: 1099

Podobno duży wpływ na przebieg feudu między Brockiem Lesnarem a Goldbergiem miał sam Lesnar, który chciał, by jego przeciwnik podczas WrestleManii był jak najbardziej wypromowany. To właśnie dlatego były WCW Champion pokonał Brocka na Survivor Series oraz wyrzucił go z ringu na Royal Rumble.

Informowaliśmy już, że New Day nie pojawi się na SmackDown do czasu wyleczenia kontuzji przez Kofiego Kingstona. Zaraz po powrocie byli mistrzowie drużynowi rozpoczną feud z The Usos. W tym samym czasie American Alpha będą rywalizowali z Epico i Primo.

Powodem bardzo dużego pushu dla Jindera Mahala jest chęć zwiększenia popularności WWE w Indiach. To właśnie w tym kraju znajduje się bardzo wiele fanów wrestlingu, na których federacja może jeszcze więcej zarobić. Tak więc możliwe, że push Mahala nie zostanie ucięty po kilku miesiącach.

Prawdopodobnie po wyleczeniu kontuzji szyi Paige nie pojawi się już w telewizji. Powodem tego jest skandal z udziałem Brytyjki, do którego doszło kilka tygodni temu oraz jej związek z Alberto El Patronem.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Baron Corbin może w najbliższym czasie otrzymać duży push. Wygląda jednak na to, że po ostatnich transferach to właśnie on może zostać głównym heelem na SmackDown. Być może rozpocznie on duży program z Randym Ortonem, który może zakończyć się nawet na SummerSlam.

W przyszłym tygodniu Tyler Bate ponownie odwiedzi NXT.


Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Hello. And Bye.

napisane przez XRumerTest w dniu : 22-04-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy