Paul Heyman Guys na Raw? Dlaczego Owens opuścił WWE i powrócił po tygodniu? Zmiany u Paige

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

Amerykańskie media coraz częściej spekulują na temat utworzenia przez Paula Heymana nowej grupy na Raw. Po odejściu Brock Lesnara z federacji promotor i manager nie ma aktualnie w federacji żadnego zajęcia, w związku z czym taki obrót spraw wydaje się całkiem prawdopodobny. Według tych mediów klientami założyciela ECW mogłaby zostać jedna kobieta z trójki Alexa Bliss, Nia Jax lub Ronda Rousey oraz kilku mężczyzn. Najpoważniejszym kandydatem wydaje się być Kevin Owens.

A propos Owensa, prawdopodobnym powodem zamieszania wokół niego, które wywołało jego odejście według storyline'u z federacji dwa tygodnie temu na Raw, oraz zeszłotygodniowy powrót i atak na Bobby'ego Lashleya, jest chęć zwiększenia zainteresowania produktem ze strony creative teamu. Od początku jednak nie mieli oni pomysłu, co dalej z postacią Kanadyjczyka. Negatywnie o tym zamieszaniu wypowiedział się sam The Big Show, stwierdzając, że historia budowana za szybko często nie przyciąga zainteresowania fanów, co jasno odnosi się do zbyt wczesnego powrotu Kevina do WWE TV.

Na załączonym filmiku możecie sprawdzić, jak od wczoraj wygląda generalny manager SmackDown Live – Paige.Jako ciekawostkę podaję, że WWE Superstar Elias od Money in the Bank 2018, mimo częstego pojawiania się w telewizji, walczył tylko 3 razy. W lipcu wziął udział w tag team matchu oraz triple threat matchu, a 20 sierpnia na Raw jego rywalem w bezpośrednim starciu był Curt Hawkins.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy