NXT: Skład walki o mistrzostwo kobiet, nowy pretendent do tytułu

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 642

Newsy zawierają podsumowanie najważniejszych wydarzeń z ostatniego epizodu NXT.

Za nami kolejny odcinek NXT, który ukształtował część karty walk na TakeOver: Houston. Nikki Cross wygrała pojedynek ostatniej szansy (Battle Royal) i zakwalifikowała się do Fatal 4-Way o NXT Women's Championship. Oprócz niej zawalczą także: Kairi Sane, Ember Moon i Peyton Royce.Za tydzień Sanity zmierzą się z Authors of Pain o NXT Tag Team Championship. Nikki Cross i Killian Dain będą mieli zakaz przebywania przy ringu w trakcie pojedynku.


Andrade "Cien" Almas odniósł kolejne ważne zwycięstwo, pokonując Rodericka Stronga. Tym samym Generalny Manager NXT - William Regal postanowił, że Almas zawalczy o pas mistrzowski z Drew McIntyre'em na TakeOver: Houston.

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Któraś z Div jest faworytką do przejęcia tytułu, czy na razie to jest bardziej:"na kogo wypadnie, na tego bęc" ?

napisane przez filomatrix w dniu : 26-10-2017


Cytat: filomatrix

Któraś z Div jest faworytką do przejęcia tytułu, czy na razie to jest bardziej:"na kogo wypadnie, na tego bęc" ?


Obserwując ostatnie tygodnie stawiałbym pomiędzy Sane, a Ember. Moon nie potrafiła pokonać Asuki, ale była najmocniej rozpisywaną zawodniczką z całego rosteru w ostatnich miesiącach. A Sane? Wiadomo, turniej też mocno ją podbudował. Pytanie tylko, czy NXT potrzebuje kolejnej Japonki jako mistrza.

Royce raczej w ogóle nie brałbym pod uwagę. Pewnie Kay będzie jej pomagać, ale Peyton według mnie ostatnio najsłabiej wypada z całej czwórki. Myślę, że fajną odmianą byłby title reign Nikki. Sanity byłoby wtedy w pełni mistrzami. Ciekawe, czy dablju na to pójdzie, by tak mocarnie podbudować tą stajnię. Z drugiej strony - jeżeli w następnym roku mają w końcu pójść do głównego rosteru, to czy Cross teraz potrzebny jest pasek?

napisane przez Giero w dniu : 26-10-2017

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy