Nowy gimmick Ericka Rowana, Finn Balor vs Bray Wyatt, Hardy Boyz na scenie niezależnej

TJCACPJ
Newsów: 943

Wygląda na to, że kontuzja Finna Balora nie jest zbyt poważna. Irlandczyk jest zapowiedziany na gale brandu Raw podczas trasy po Europie. Co ciekawe, jego przeciwnikiem będzie Bray Wyatt, a zalążki feudu między tą dwójką widzieliśmy już w ubiegłym tygodniu. Bardzo możliwe więc, że po zakończeniu programu z Randym Ortonem to właśnie Balor będzie rywalem Wyatta.

Za cztery dni rozpocznie się sprzedaż biletów na galę WWE Battleground, która odbędzie się 23 lipca w Filadelfii. Będzie to ostatnie PPV brandu SmackDown przed sierpniowym SummerSlam.

Braun Strowman podziękował na swoim prywatnym koncie na Instagramie swojemu wczorajszemu przeciwnikowi.

W tym tygodniu odbędą się dwie gale federacji House of Hardcore, na które zapowiedziani zostali Hardy Boyz. W sobotę Matt Hardy w walce wieczoru podejmie Tommy’ego Dreamera. Dzień później Dreamer oraz Bully Ray wejdą do ringu z obecnymi posiadaczami WWE Tag Team Championship.

Po zakończeniu dzisiejszego SmackDown oraz 205 Live mają się odbyć aż dwa Dark Main Event Matche. Randy Orton wejdzie do ringu z AJ Stylesem, a Sami Zayn zawalczy z Kevinem Owensem.

W ubiegłym tygodniu kolejny raz rozwiązana została grupa The Wyatt Family, po tym jak Bray Wyatt trafił na Raw, a Erick Rowan pozostał na SmackDown. Wygląda na to, że gimmick Josepha Rudda może się w najbliższej przyszłości zmienić. Rowan pojawiał się na ostatnich live eventach jako klaun. Nie wiadomo jednak, czy WWE postanowi przenieść to także do telewizji. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach pojawiały się informacje, że były podopieczny Wyatta może zostać nawet pretendentem do najważniejszego tytułu mistrzowskiego.
Eric Bischoff odniósł się do informacji o śmierci Matta Anoa’i.


Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Nie widzę u Rowana zmiany gimmicku. To tylko nowa stylówa i nieco odmienione zachowanie, co w przypadku takiej postaci nie jest niczym niezwykłym.

napisane przez rogos w dniu : 18-04-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy