Nowi mistrzowie wyłonieni na Royal Rumble, zwycięzca Royal Rumble Matchu

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Newsy zawierają wyłącznie otwarte spoilery z Royal Rumble!

Randy Orton wygrał Royal Rumble Match i będzie miał możliwość walki o pas mistrzowski na WrestleManii 33. "Viper" wszedł do walki z numerem 23, a w ostatniej czwórce oprócz niego byli Bray Wyatt, Chris Jericho i Roman Reigns.
W Royal Rumble Matchu z numerem 10 zadebiutował Tye Dillinger. Z niespodziewanych miejsc w walce należy wymienić jeszcze udział Jacka Gallaghera.


Co ciekawe, w trakcie walki Roman Reigns wyeliminował The Undertakera, co podgrzało spekulacje o ich potencjalnej walce na WrestleManii 33.John Cena pokonał AJ Stylesa i po raz 16-ty w karierze został mistrzem świata, czym wyrównał rekord Rica Flaira.


Neville pokonał Richa Swanna i został po raz pierwszy w karierze Cruiserweight Championem.

And your newwwwww #Cruserweight Champion... #Neville! #RoyalRumble #205Live

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WWE (@wwe)Po interwencji Brauna Strowmana Kevin Owens pokonał Romana Reignsa i obronił WWE Universal Championship.W walce otwierającą główną galę Charlotte zwyciężyła z Bayley po wykonaniu Natural Selection na krawędź ringu i nadal jest mistrzynią kobiet na RAW. Jednocześnie przedłużyła streak zwycięstw na galach PPV do 16.W Kick-Offie Royal Rumble Karl Anderson i Luke Gallows odebrali RAW Tag Team Championship Sheamusowi i Cesaro.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy