Nowe walki w karcie WWE Super Show-Down

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 55

Kształtu nabiera karta październikowego eventu WWE Super Show-Down w Melbourne w Australii. Starcie Johna Ceny i Kevina Owensa, pierwotnie zapowiedziane jako walka singlowa, przekształcone zostało w pojedynek tag-teamowy. Partnerami obu zawodników zostali odpowiednio Bobby Lashley oraz Elias.

Z kolei Daniel Bryan i The Miz zmierzą się w meczu, którego stawką będzie przyszły title-shot na pas WWE Championship. Widzowie zobaczą również w akcji grupę The Shield.

Aktualna karta WWE Super Show-Down:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)Drew Gulak rzucił wyzwanie mistrzowi dywizji dywizji cruiserweight, Cedricowi Alexandrowi. Następnie, wspólnie z Brianem Kendrickiem i Jackiem Gallagherem, nie dopuścił do rozpoczęcia starcia Akiry Tozawy z Colinem Delaneyem. Wygląda na to, że rywalizacja Gulaka z Alexandrem będzie kontynuowana w kolejnych tygodniach.

W dark main evencie po zakończeniu tapingów SmackDown i 205 Live zmierzyli się Daniel Bryan i Samoa Joe. Mecz zakończył się, w wyniku interwencji Miza, dyskwalifikacją. Chwilę później do obecnych w ringu dołączył AJ Styles i cała czwórka wzięła udział w brawlu.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy