Nowe walki w karcie WWE Super Show-Down

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 43

Kształtu nabiera karta październikowego eventu WWE Super Show-Down w Melbourne w Australii. Starcie Johna Ceny i Kevina Owensa, pierwotnie zapowiedziane jako walka singlowa, przekształcone zostało w pojedynek tag-teamowy. Partnerami obu zawodników zostali odpowiednio Bobby Lashley oraz Elias.

Z kolei Daniel Bryan i The Miz zmierzą się w meczu, którego stawką będzie przyszły title-shot na pas WWE Championship. Widzowie zobaczą również w akcji grupę The Shield.

Aktualna karta WWE Super Show-Down:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)Drew Gulak rzucił wyzwanie mistrzowi dywizji dywizji cruiserweight, Cedricowi Alexandrowi. Następnie, wspólnie z Brianem Kendrickiem i Jackiem Gallagherem, nie dopuścił do rozpoczęcia starcia Akiry Tozawy z Colinem Delaneyem. Wygląda na to, że rywalizacja Gulaka z Alexandrem będzie kontynuowana w kolejnych tygodniach.

W dark main evencie po zakończeniu tapingów SmackDown i 205 Live zmierzyli się Daniel Bryan i Samoa Joe. Mecz zakończył się, w wyniku interwencji Miza, dyskwalifikacją. Chwilę później do obecnych w ringu dołączył AJ Styles i cała czwórka wzięła udział w brawlu.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy