Nowa walka w karcie TakeOver, Wiemy, kiedy powróci John Cena

Arkao
Newsów: 1007

Do karty gali NXT TakeOver: Chicago został dodany pojedynek między Erikiem Youngiem a Roderickiem Strongiem. Finalnie więc w sobotę zobaczymy pięć pojedynków w trakcie gali. Wcześniej jednak zostanie nagrany odcinek NXT TV, na którym pojawią się m.in. Aleister Black oraz Drew McIntyre.

Właściwie przesądzone jest, że John Cena powróci na SmackDown 4 lipca. Jak wiadomo, lider Cenation zniknął z telewizji po WrestleManii, na której pokonał razem z Nikki Bellą The Miza i Maryse.

W karcie na live event Raw w Japonii, który odbędzie się pod koniec czerwca awizowani jako tag team są nadal Goldust oraz R-Truth. Jak wiadomo, podczas ostatniego odcinka czerwonej tygodniówki Rhodes odwrócił się od swojego partnera. Nie wiadomo więc, jakie plany na przyszłość ma WWE dla tej dwójki.

Wygląda na to, że Carmella może zostać jedną z największych gwiazd kobiecej dywizji na SmackDown. To ona miała wygrać pierwotnie tytuł mistrzowski na WrestleManii, ale zmieniono plany po powrocie Naomi. Nie wiadomo jednak, czy federacja nie planuje zrobić z partnerki Jamesa Ellswortha przyszłej mistrzyni. Podobno jej wielkim zwolennikiem jest Triple H, który był pomysłodawcą rozdzielenia jej od Enzo i Cassa.

Bilety na gale WWE Backlash oraz TakeOver w Chicago nie zostały jeszcze wyprzedane. Na galę w niedzielę pozostały do sprzedania nawet najdroższe wejściówki przy ringu.

Hideo Itami wysłał wiadomość dla Bobby’ego Roode’a.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy