Norholm o GFW Network, prawdopodobny status negocjacji Mysterio z federacją

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

Wiceprezydent Anthem Sports i prezydent GFW Ed Norholm ujawnił podczas Wrestling Observer Radio, że Anthem nie ma zamiaru sprzedawać biblioteki multimedialnej dla WWE. Norholm stwierdził, że GFW woli skorzystać na bogatej bibliotece multimediów, niż dać możliwość zarobku WWE. Wspomniał także, że nadchodząca usługa medialna GFW nie będzie mieć "GFW" lub "Impact" w nazwie. Federacja bowiem chce, by partnerzy federacji, czyli AAA i NOAH, także mogli docierać do fanów swego produktu poza Meksykiem i Japonią poprzez ich usługę.

Podczas środowej telekonferencji dla mediów zostało odczytane oświadczenie GFW odnośnie Jeffa Jarretta. Jednakże nie zostały podane żadne informacje w tej sprawie. Dziennikarzy powiadomiono tylko, żeby nie zadawać pytań na ten temat.

Jim Cornette ujawnił, że mimo jednorazowego występu podczas Destination X i tapingów nagranych tego samego dnia pojawi się także na gali Bound for Glory. Jak informowaliśmy wcześniej, Cornette nie jest zatrudniony przez samo GFW, a przez Anthem jako "osobowość telewizyjna".

Alberto El Patron wyjawił dla Sports Illustrated, że wciąż jest w kontakcie z GFW odnośnie swego statusu w federacji.

"Jestem w stałym kontakcie z GFW i pracujemy nad powrotem postaci El Patrona do federacji. Myślimy nad czymś, co może spodobać się fanom. Bo to dla nich właśnie występuję. Wkładam w to całe moje serce. Wiem, w którym kierunku chcę poprowadzić federację w listopadzie. GFW będzie znowu na topie, a na szczycie GFW będzie Alberto El Patron."

Według Dave'a Meltzera negocjacje pomiędzy GFW a Reyem Mysterio są na ten moment zawieszone. Pierwotnym planem dla Mysterio był feud z Alberto El Patronem zakończony walką na Bound for Glory. Mysterio, tak jak już informowaliśmy, miał zacząć występować w GFW razem z Mundo od ostatnich tapingów.

Odnośnie ostatnich spekulacji dotyczących stanu finansowego GFW, o ewentualną chęć zakupu zapytany na Twitterze został Eric Bischoff.

Komentarze (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"Jim Cornette ujawnił, że mimo jednorazowego występu podczas Slammiversary"

To było Destination X. A poza tym w TV jest ciągle obecny - pewnie nagrania odcinków były w ten sam dzień.

napisane przez Icon w dniu : 10-09-2017

Dzięki, poprawione.

napisane przez Michcio w dniu : 10-09-2017

Co jest takiego w tej bibliotece multimedialnej którą Anthem nie chce sprzedać WWE.
Powrót Erica Bishoffa - źle się to kojarzy z upadkiem WCW.
Co do Reya Mysterio mógłby powrócić do WWE.

napisane przez grzegorz w dniu : 10-09-2017


Cytat: grzegorz

Co jest takiego w tej bibliotece multimedialnej którą Anthem nie chce sprzedać WWE.


Dla Anthem jest to podstawa do stworzenia swojej własnej platformy a'la WWE Network, która ponoć ma wystartować już do końca tego miesiąca. Poza tym też, dla federacji z bogatą przeszłością zabranie biblioteki multimediów (jeszcze z nazwą, logo itp.) to tak jakby po marcu 2001 roku WCW miało istnieć dalej bez praw do nazwy, logosów i bazy multimediów.

Z kolei, WWE przede wszystkim liczy na materiały, które mogliby wykorzystać do DVD o zawodnikach takich jak Samoa Joe, AJ Styles itp. Plus oczywiście poszerzenie oferty WWE Network o gale TNA/GFW.

Kiedyś był news o tym (niemalże rok temu), że WWE rozsyłało subskrybentom ankietę z podanymi planami abonamentowymi WWE Network i pytaniem, który plan by wybrali, gdyby WWE to wprowadziło. Największym "ficzerem" planu najdroższego (bodajże 14,99$ miesięcznie) były gale "federacji niezależnych" na Network za te dodatkowe 5 $ miesięcznie, czyli ROH, EVOLVE i TNA.

napisane przez Michcio w dniu : 11-09-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje? Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
WrestleMania Women's Battle Royal
André the Giant Memorial Battle Royal
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
John Cena vs. Undertaker

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy