Niezadowolenie na zapleczu WWE, Czy są szanse na powrót CM Punka do WWE?

Arkao
Newsów: 1007

Kilka dni temu informowaliśmy, że Raw w pierwszy dzień Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok będzie nadawane live. Jest to oczywiście dobra wiadomość dla fanów, ale podobno w zupełnie innych nastrojach są zawodnicy. Nie będą oni mogli spędzić świąt z rodziną, jak to bywało wcześniej, oraz będą musieli ograniczyć sylwestrową zabawę. Mimo wszystko oficjele bardzo cenią sobie profesjonalizm i nie ma szans, by decyzja w tej sprawie została zmieniona.

Od jakiegoś czasu pojawiały się informacje o potencjalnym procesie sądowym CM Punka z WWE. Obecnie jednak wydaje się, że bliżej jest tego, by obie strony same się dogadały. Może to doprowadzić na dłuższą metę do powrotu byłego WWE Championa do federacji. Obecnie jest to jednak mało realne, patrząc na relacje tych dwóch stron w ostatnim czasie. Z drugiej strony Brooks rozpoczął treningi do kolejnej walki w formule MMA, do której może dojść w ostatnich miesiącach.

Bobby Roode pożegnał się wczoraj definitywnie z NXT. Kanadyjczyk walczył z Drew McIntyre'em oraz Andrade „Cien” Almasem w walce wieczoru gali w St. Catharine. Na evencie tym pojawił się także pochodzący z tego miasta Tye Dillinger.

Gwiazdor NXT Kassius Ohno zawalczy 19 września na gali federacji Insane Championship Wrestling. Przeciwnikiem KO będzie Joe Coffey, a na szali postawione zostanie złoto federacji. Jest to oczywiście pojedynczy występ i Ohno nadal pozostanie pracownikiem WWE.

Eddie Guerrero vs Rey Mysterio:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy