Niespodziewana kolejna opcja dla AJ Stylesa na SummerSlam, Adam Cole gotowy do debiutu

TJCACPJ
Newsów: 897

Pojawiły się spekulacje, że AJ Styles na gali SummerSlam nie zawalczy ani z Shinsuke Nakamurą, ani nawet z Johnem Ceną. Były WWE Champion według Bryana Alvareza mógłby reprezentować SmackDown w walce brandów. Jego przeciwnikiem miałby zostać... Kurt Angle. Automatycznie przesunęłoby to potencjalną walkę Angle'a z Triple H'em na Survivor Series, Royal Rumble lub WrestleManię.

Według Dave'a Meltzera debiut Adama Cole'a w WWE jest tylko kwestią czasu. Były RoH World Champion prawdopodobnie rozpocznie swoją przygodę w federacji Vince'a McMahona od NXT. W ostatnim czasie w złotym brandzie pojawili się inni byli zawodnicy RoH, tacy jak Kyle O'Reilly i Bobby Fish. Możliwe więc, że jest to tylko wprowadzenie do poważniejszego debiutu, jakim będzie nadejście Adama.

Mimo że w walce wieczoru gali TakeOver: Brooklyn III prawdopodobnie znajdzie się Drew Galloway, to na lokalnych eventach NXT najważniejszym face'em nadal jest Roderick Strong. To właśnie on regularnie pojawia się w walkach wieczoru, gdzie rywalizuje z Bobbym Roode'em. Prawdopodobnie cały storyline tej dwójki nie jest jeszcze zakończony i Strong może otrzymać kolejnego title shota, gdy Roode pokona już Szkota.

Pozostając w temacie live eventów, John Cena w mijającym weekendzie pracował na galach czerwonego rosteru, rywalizując z Brayem Wyattem. Wolne kilka dni otrzymał Neville i na live evencie Raw to Akira Tozawa i Brian Kendrick reprezentowali dywizję Cruiserweight.

FULL MATCH - The Usos vs. The Wyatt Family - 2-out-of-3 Falls Match: WWE Battleground 2014

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy