Niespodziewana kolejna opcja dla AJ Stylesa na SummerSlam, Adam Cole gotowy do debiutu

TJCACPJ
Newsów: 714

Pojawiły się spekulacje, że AJ Styles na gali SummerSlam nie zawalczy ani z Shinsuke Nakamurą, ani nawet z Johnem Ceną. Były WWE Champion według Bryana Alvareza mógłby reprezentować SmackDown w walce brandów. Jego przeciwnikiem miałby zostać... Kurt Angle. Automatycznie przesunęłoby to potencjalną walkę Angle'a z Triple H'em na Survivor Series, Royal Rumble lub WrestleManię.

Według Dave'a Meltzera debiut Adama Cole'a w WWE jest tylko kwestią czasu. Były RoH World Champion prawdopodobnie rozpocznie swoją przygodę w federacji Vince'a McMahona od NXT. W ostatnim czasie w złotym brandzie pojawili się inni byli zawodnicy RoH, tacy jak Kyle O'Reilly i Bobby Fish. Możliwe więc, że jest to tylko wprowadzenie do poważniejszego debiutu, jakim będzie nadejście Adama.

Mimo że w walce wieczoru gali TakeOver: Brooklyn III prawdopodobnie znajdzie się Drew Galloway, to na lokalnych eventach NXT najważniejszym face'em nadal jest Roderick Strong. To właśnie on regularnie pojawia się w walkach wieczoru, gdzie rywalizuje z Bobbym Roode'em. Prawdopodobnie cały storyline tej dwójki nie jest jeszcze zakończony i Strong może otrzymać kolejnego title shota, gdy Roode pokona już Szkota.

Pozostając w temacie live eventów, John Cena w mijającym weekendzie pracował na galach czerwonego rosteru, rywalizując z Brayem Wyattem. Wolne kilka dni otrzymał Neville i na live evencie Raw to Akira Tozawa i Brian Kendrick reprezentowali dywizję Cruiserweight.

FULL MATCH - The Usos vs. The Wyatt Family - 2-out-of-3 Falls Match: WWE Battleground 2014

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra NJPW G1 Climax 27? Hiroshi Tanahashi
Togi Makabe
Michael Elgin
Kazuchika Okada
Hirooki Goto
Tomohiro Ishii
Kenny Omega
Bad Luck Fale
Tetsuya Naito
SANADA
Yuji Nagata
Juice Robinson
Minoru Suzuki
Zack Sabre Jr.
Kota Ibushi

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy