Neville poprosił o rozwiązanie kontraktu z WWE?

TJCACPJ
Newsów: 943

Zagraniczne portale od kilkunastu godzin informują o tym, że Neville prawdopodobnie poprosił WWE o rozwiązanie swojego kontraktu. Nie zostało to jednak potwierdzone zarówno przez federację, jak i samego zawodnika. Być może nawet jeżeli faktycznie Brytyjczyk chce odejść z WWE, to sama federacja może do tego nie dopuścić.

Benjamin Satterley dołączył do WWE w 2012 r. i z miejsca został jedną z największych gwiazd NXT. Razem z Oliverem Greyem, a później Coreyem Gravesem wygrał pasy drużynowe NXT. W 2014 r. osiągnął swój życiowy sukces, pokonując Bo Dallasa i odbierając mu tytuł mistrzowski NXT. Rok później przeszedł do głównego rosteru, gdzie dwa razy sięgnął po mistrzostwo dywizji Cruiserweight.

W ostatnim czasie dobiegało wiele głosów z zaplecza chwalących Neville'a, który był przez wiele miesięcy twarzą 205 Live. Nie wiadomo więc, czy plotki te są prawdą, ale wszystko powinno się wyjaśnić w przeciągu najbliższych dni.

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jak Neville odejdzie to już wogóle kto będzie o ten pas walczył.
Powinny być może jakieś transfery z NXT - chyba są jacyś utalentowani zawodnicy
którzy mogli by się pokazać w głównym rosterze.

napisane przez grzegorz w dniu : 11-10-2017

A może by tak zaczęli walczyć o pas zawodnicy, którzy są w tej dywizji? Z pół tuzina gości tam mają gotowych do zostania prawdziwymi gwiazdami (nie tylko w 205, ale i generalnie), ale nie dają im szans i muszą przez to posiłkować się odrzutkami z innych programów...

napisane przez Kcramsib w dniu : 11-10-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy