Najważniejsze wydarzenia z Raw (spoilery dotyczące Crown Jewel i Evolution)

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 607

Na ostatnim Raw oficjalnie potwierdzono, że Shawn Michaels powraca na ring. Na WWE Crown Jewel HBK i Triple H zawalczą z Kane'em i The Undertakerem.

Podczas Raw Bobby Lashley postanowił zaatakować Kevina Owensa po ich walce. Wyraźnie wskazuje to na heel turn Lashleya. Jednocześnie WWE ogłosiło potem, że Owens zmaga się z urazami w obydwu kolanach. Oczywiście wygląda to na element feudu między zawodnikami.

Heel Turn odnotowały także siostry Bella. Brie i Nikki zaatakowały Rondę Rousey po ich walce trzech na trzech z Riott Squad. Wygląda na to, że tym samym spełniły się plotki, jakoby Rousey miała postawić WWE Raw Women's Championship na szali w walce z Nikki Bellą na gali Evolution.

Oficjalnie powróciła Lita. Okazało się, że na Evolution wraz z Trish Stratus zawalczą z Alexą Bliss i Mickie James w tag team matchu.

W spoilerze zaktualizowana karta gali WWE Evolution:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Szkoda, że wraca. Zrobił piękną walkę na zakończenie kariery. Z Takera można było coś jeszcze wtedy wycisnąć. Teraz już nie. Oba teamy, DX i BoD, to prehistoria. Ale to było chyba nieuchronne. Jak HBK się złamał teraz, to za kilka latek też się złamie. Jak wielu z nich zresztą. :)

napisane przez Ghostwriter w dniu : 11-10-2018

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Reklamy