Mistrz Świata Strongman podpisze kontrakt z WWE? Ricochet i War Machine blisko WWE

Arkao
Newsów: 1151

Obecny World's Strongest Man (mistrz świata Strongman) Eddie Hall rozważa propozycję dołączenia do WWE. Zawodnik ten poinformował ostatnio, że zakończył karierę siłacza i obecnie szuka nowych celów w życiu. Jeżeli faktycznie dołączy do WWE, to nie będzie to miało miejsca w najbliższym czasie. Hall będzie musiał spędzić także minimum kilka miesięcy w Performance Center. Innym siłaczem, który w ostatnich latach dołączył do WWE, jest Braun Strowman.

Na scenie niezależnej panuje przekonanie, że Ricochet oraz War Machine już w najbliższym czasie przejdą do WWE. Obecnie trójka ta często wygłasza pożegnalne przemówienia do fanów lokalnych federacji. Nie wiadomo, kiedy możemy się ich spodziewać w telewizji WWE, ale prawdopodobnie trafią oni do NXT.

Bardzo mało wskazuje na to, że Mark Henry może jeszcze kiedyś powrócić do ringu WWE jako aktywny wrestler. Były World Heavyweight Champion od długich miesięcy nie był obecny w telewizji. Już kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że może zakończyć karierę, ale teraz jest to już bardzo realne.

Przez kontuzję Samoa Joe zmieniono plany dla Romana Reignsa na live eventach brandu Raw. Razem z Sethem Rollinsem walczy on w Handicap Matchach przeciwko Miztourage. Jason Jordan nie był obecny na ostatnich lokalnych galach, a Cesaro i Sheamus walczyli z Titus Worldwide.

Obecne gwiazdy w stylu Attitude:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy