Mike i Maria Bennett w WWE? Push dla Corbina i Strowmana

Arkao
Newsów: 1099

Według Wrestling Observer Newsletter najbliższe miesiące mogą być bardzo udane dla Brauna Strowmana oraz Barona Corbina. Obaj mają zostać jednymi z najważniejszych postaci w swoich Brandach. Jak wiadomo, obecnie Strowman już stoi wysoko w hierarchii Raw, ale Baron Corbin nie może się jeszcze pochwalić takimi sukcesami.

Wygląda na to, że Mike oraz Maria Bennett mogą w najbliższym czasie trafić do WWE. Małżeństwo kilka tygodni temu rozstało się TNA i możliwe, że teraz trafią prosto na SmackDown. Jak wiadomo, Maria występowała już w WWE, lecz dla jej męża może być to debiut w największej wrestlingowej federacji na świecie.

Simon Gotch będzie występował na scenie niezależnej jako Simon Grimm. Nie ma on jednak jeszcze zaplanowanych występów w innych federacjach.

David Otunga ćwiczy przed zdjęciami filmowymi.

Komentarze (5)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Według Wrestling Observer Newsletter najbliższe miesiące mogą być bardzo udane dla Brauna Strowmana oraz Barona Corbina. Obydwoje mają zostać jednymi z najważniejszych postaci w swoich Brandach.


Chyba jednak lepsze było by "Obaj".


Cytat:
Wygląda na to, że Mike oraz Baria Bennett mogą w najbliższym czasie trafić do WWE. Małżeństwo kilka tygodni temu rozstało się TNA i możliwe, że teraz trafią prosto na Smackdown.


Nawet jeżeli tak się stanie, to Mike chyba na nic więcej niż lower midcard liczyć nie może. Maria powinna mieć rolę podobną, do tej jaką odgrywa Maryse. Jakoś nie widzę jej walczącej w ringu.

napisane przez filomatrix w dniu : 19-04-2017


Cytat:

Jak wiadomo obecnie Strowman już stoi wysoko w hierarchii Raw, ale Baron Corbin nie może się jeszcze pochwalić takimi sukcesami.


Bardziej stronniczo to się chyba nie da. Na WM jeden walczył o IC, a drugi w battle royale (które pierwszy wygrał rok temu). Jeden i drugi przewijają się w ME i jego okolicach, obaj mają feudy z byłymi mistrzami (AJ i Romek) ale to Baron "nie może się jeszcze pochwalić takimi sukcesami". Jakimi sukcesami, że się zapytam? :P Na chwilę obecną to obaj mają podobną pozycje w swoich brandach i WWE ogółem.

napisane przez Vaclav w dniu : 19-04-2017

Vaclav, Jeden zamyka i konczy Raw a drugi dostaje lomot co odcinek

napisane przez Arkao w dniu : 19-04-2017

Zgadzam się z Vaclav. Wystarczy spojrzeć na ten tydzień. Braun zniszczył Big Showa, a Corbin przegrał z AJ Stylesem, po tym jak przegrał z nim triple threat match tydzień temu.

napisane przez Shadow2002 w dniu : 19-04-2017


Cytat: Vaclav

Bardziej stronniczo to się chyba nie da.


Mógł napisać że Baron jest do dupy. Chociaż nie wiem czy to byłoby aż tak stronnicze stwierdzenie :P

napisane przez Morison w dniu : 19-04-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy