McIntyre o postawie zawodników, Rousey w UFC Hall of Fame

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 687

Drew McIntyre postanowił po raz kolejny uderzyć w postawę aktualnych zawodników WWE. Szkot był ostatnio gościem Jima Rossa i podczas audycji powiedział, że większość nie potrafi w pełni wykorzystywać czasu, który otrzymują na Raw i SmackDown. Podkreślił, że zawodnicy wolą obwiniać kreatywnych za prowadzenie ich postaci, zamiast w pełni skupić się na swoich możliwościach.
McIntyre uważa, że WWE ma tak wspaniały roster, że tygodniówki powinny stać na wysokim poziomie od początku do końca show.
Dodał, iż kiedyś dzielił szatnię z takimi legendami jak The Undertaker, Rey Mysterio czy Ric Flair. Wątpi, by byliby zadowoleni z tego, jak wyglądają aktualnie morale rosteru.

Podczas gali UFC 225 potwierdzono, iż w UFC Hall of Fame znajdzie się Ronda Rousey. Była mistrzyni aktualnie jest zawodniczką WWE.Jeżeli mowa o UFC 225, to Corey Graves postanowił mocno zaatakować CM Punka, wykorzystując przy okazji jego porażkę z Mikiem Jacksonem. Później w jednym z wywiadów komentator Raw przyznał, iż jest rozczarowany postawą Brooksa. Wiele osób z WWE uważało go za swojego przyjaciela, a ten postanowił całkowicie zerwać kontakty po odejściu z federacji. Dodatkowo Punk niejednokrotnie krytykował wrestlingowy biznes, co sprowokowało Gravesa do ostrych komentarzy.

Co powinieneś wiedzieć o Money in the Bank Ladder Matchu?

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

McIntyre to chyba chce przypucować trochę kreatywnym, bo ogólnie pocisnął cały roster, bo prócz Strowmana to chyba nikt się nie stara.

napisane przez Grins w dniu : 11-06-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy