Lesnar i Cena ponownie znikną z telewizji?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 324

Wiele wskazuje na to, że No Mercy będzie ostatnią galą, na której Brock Lesnar wystąpi w tym roku. WWE Universal Champion nie jest zapowiadany ani na nadchodzące Raw, ani na kolejne PPV, czyli Survivor Series i TLC. "Bestia" ponoć nagrywała ostatnio materiały do filmów promujących jego walkę z Braunem Strowmanem i emisji możemy spodziewać się na kolejnej czerwonej tygodniówce.

Co ciekawe, z telewizji ponownie zniknąć może także John Cena, choć jego absencja może być krótsza. Na razie wiadomo, że ma opuścić Survivor Series. Głównie z tego powodu przyśpieszono decyzję o walce Ceny z Romanem Reignsem, która odbędzie się na No Mercy.

Podczas ostatniego Monday Night Raw po raz pierwszy wyemitowano zapowiedź debiutu Asuki w głównym rosterze. Asuka po awansie może liczyć na duży push i być jedną z głównych postaci na Raw, jeżeli chodzi o kobiecą dywizję. Sugeruje się nawet, że kreatywni myślą o walce Japonki z Sashą Banks na WrestleManii 34. Asuka zadebiutuje na Raw zapewne pod koniec października. Wcześniej wraz z głównym rosterem uda się na live eventy w Japonii.Reakcja Nii Jax na trailer z Asuką:


Zapowiedzi SmackDown Live:

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy