Lesnar i Cena ponownie znikną z telewizji?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 308

Wiele wskazuje na to, że No Mercy będzie ostatnią galą, na której Brock Lesnar wystąpi w tym roku. WWE Universal Champion nie jest zapowiadany ani na nadchodzące Raw, ani na kolejne PPV, czyli Survivor Series i TLC. "Bestia" ponoć nagrywała ostatnio materiały do filmów promujących jego walkę z Braunem Strowmanem i emisji możemy spodziewać się na kolejnej czerwonej tygodniówce.

Co ciekawe, z telewizji ponownie zniknąć może także John Cena, choć jego absencja może być krótsza. Na razie wiadomo, że ma opuścić Survivor Series. Głównie z tego powodu przyśpieszono decyzję o walce Ceny z Romanem Reignsem, która odbędzie się na No Mercy.

Podczas ostatniego Monday Night Raw po raz pierwszy wyemitowano zapowiedź debiutu Asuki w głównym rosterze. Asuka po awansie może liczyć na duży push i być jedną z głównych postaci na Raw, jeżeli chodzi o kobiecą dywizję. Sugeruje się nawet, że kreatywni myślą o walce Japonki z Sashą Banks na WrestleManii 34. Asuka zadebiutuje na Raw zapewne pod koniec października. Wcześniej wraz z głównym rosterem uda się na live eventy w Japonii.Reakcja Nii Jax na trailer z Asuką:


Zapowiedzi SmackDown Live:

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy