Kurt Angle vs Zack Sabre Jr, Nowy AAA Mega Champion

Arkao
Newsów: 1174

Europa

Kurt Angle zadebiutuje w Revolution Pro Wrestling na czerwcowej gali „Summer Sizzler”. Legenda WWE oraz TNA w swoim pierwszym pojedynku podejmie aktualnego RPW British Heavyweight Championa, Zacka Sabre Jr'a. Podczas tej samej gali aktualny pretendent do głównego tytułu mistrzowskiego podejmie Mike'a Bailey.

Michael Elgin powróci do RPW już 16 kwietnia na Epic Encourter, gdzie to wejdzie do jednego ringu z Willem Ospreayem. Będzie to starcie dwóch gwiazd New Japan Pro Wrestling, bowiem zarówno Will, jak i Elgin w ostatnim czasie podpisali kontrakt z japońską federacją.

Nigel McGuinness to kolejna gwiazda, która pojawi się na wXw Superstars of Wrestling. Wcześniej zapowiedziano udział na tych galach m.in. Road Warrior Animala, Gangrela oraz Jeffa Jarretta.

Największa niemiecka federacja zawita już w najbliższą sobotę do Drezna, gdzie Jurn Simmons w obronie wXw Unified World Wrestling Championship wejdzie do ringu z Johnem „Bad Bones” Klingerem oraz Absolute Andym.


Meksyk

El Texano Jr pokonał El Mesiasa na środowym AAA Rey de Reyes i tym samym wygrał zwakowany pas AAA Mega Championship. Meksykanin wygrał ten pas drugi raz w karierze. Na tej samej gali Pentagon Jr wygrał turniej Rey de Reyes, pokonując w finale La Parkę oraz Villano IV. Wstępnie udział w niej miał wziąć także Blue Demon, lecz zabrakło go na gali. Po walce zwycięzcę zaatakowali Pagano, Halloween, Damian oraz Nicho. Poniżej pełne wyniki gali:

Faby Apache, Mascarita Sagrada, Octagon Jr. & Pimpinela Escarlata defeat Mamba, Mini Psycho Clown, Taurus & Taya
AAA World Trios Title Match - Los Xinetes (Cuervo, El Zorro & Escoria) (c) defeat Aero Star, Drago & Fenix
AAA World Tag Team Title Three Way Tables, Ladders And Chairs Match - Averno & Chessman (c) defeat Argenis & Australian Suicide and Los Perros del Mal (Daga & Joe Lider)
Rey de Reyes 2016 Final Three Way Elimination Match - Pentagon Jr. defeats La Parka and Villano IV
Dr. Wagner Jr. (w/Villano IV) defeats Psycho Clown (w/Mascarita Sagrada)
AAA World Heavyweight Title Tournament Final Match (vacant) - El Texano Jr. defeats El Mesias


Dragon Lee na wczorajszej gali CMLL Arena Coliseo Guadalajara pokonał El Barbaro Cavernario, broniąc tym samym CMLL World Lightweight Championship. Cavernario ponownie będzie miał szansę na tytuł mistrzowski, gdy w poniedziałek wejdzie do ringu z Mascara Doradą, a stawką pojedynku będzie CMLL World Welterweight Championship.


Japonia

Podczas jutrzejszej gali AJPW Dream Power Series dojdzie do walki o World Tag Team Championship. Szansę na te pasy otrzymają Shuji Ishikawa oraz Hoshitano. Przypomnijmy, że aktualnymi mistrzami są Zeus i Bodyguard.

W przyszłą niedzielę dojdzie do rewanżu między Kenohem i Hajime Oharą, a Daisuke Haradą i Atsushim Kotogą. Będzie to pierwsza obrona pasów przez byłych członków Choukibou-gun.

Akira Tozawa opuści najbliższe gale Dragon Gate, a powodem jego nieobecności jest kiepski stan zdrowia. Mimo to prawdopodobnie nie jest to nic poważnego.

Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

DAMN! Kurt Angle vs Zack Sabre Jr? Gdyby Angle był 10 lat młodszy to spodziewałbm się jakiegoś majstersztyka, teraz też mogą dać dobry pokaz ale chyba Angle nie pokaże nic więcej co w TNA. Mimo to zobaczyć Kurta w RPW to będzie czysta przyjemność, fani zgotują mu piękne powitanie, przynajmniej taką mam nadzieję !

napisane przez smartfan w dniu : 26-03-2016

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy