Kulisy Undertaker vs Cena i Lesnar vs Reigns, Velveteen Dream w główym rosterze?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Choć pojawiały się wieści, że krwawienie Romana Reignsa na WrestleManii nie było zamierzone i stało się jedną z przyczyn kłótni na zapleczu, to okazały się one nieprawdziwe. Spot był zaplanowany wcześniej, a zgodę wyrazili zarówno Vince McMahon, jak i Roman Reigns. Federacja chciała w ten sposób zaakcentować powiązanie Lesnara z MMA. Jako ciekawostkę można podać tutaj fakt, że początkowe plany zakładały wygraną Reignsa po piątym Spearze.

Na ostatniej WrestleManii doszło do wyczekiwanego przez wielu starcia Johna Ceny z Undertakerem. Wielu fanów było jednak zawiedzionych długością pojedynku. Decyzja o walce została podjęta już kilka miesięcy przed galą i od początku było wiadomo, że ze względu na Deadmana nie mogła trwać zbyt długo. To ograniczenie wymogło na federacji sposób, w jaki ją promowano. Władze nie chciały bowiem, by widzowie mieli wysokie oczekiwania co do poziomu starcia, ani też sądzili, że będzie ono jednym z najważniejszych na gali. Fani więc do końca nie mogli być pewni, czy Undertaker pojawi się na gali.

Przed nami Superstar Shake-Up, czekają nas także kolejne debiuty zawodników z NXT. Jednym z kandydatów do występów w głównym rosterze jest ponoć Velveteen Dream. Od jakiegoś czasu dużo mówi się także o tym, że na Raw lub SmackDown w najbliższym czasie trafi Andrade Almas.

WrestleMania może wkrótce wrócić na Florydę. Orlando to mocny kandydat do zorganizowania największej gali roku w 2023 lub 2025 roku.

TakeOver: Nowy Orlean to najchętniej oglądana gala spod tego znaku w historii.

Bam Bam Bigelow powinien trafić do Hall of Fame za rok. Początkowo planowano wprowadzenie go do Holu Sław już w 2018, jednak WWE uznało, że lepiej zrobić to w New Jersey, gdzie odbędzie się kolejna WrestleMania, a skąd zawodnik pochodził.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy