Kulisy Undertaker vs Cena i Lesnar vs Reigns, Velveteen Dream w główym rosterze?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 339

Choć pojawiały się wieści, że krwawienie Romana Reignsa na WrestleManii nie było zamierzone i stało się jedną z przyczyn kłótni na zapleczu, to okazały się one nieprawdziwe. Spot był zaplanowany wcześniej, a zgodę wyrazili zarówno Vince McMahon, jak i Roman Reigns. Federacja chciała w ten sposób zaakcentować powiązanie Lesnara z MMA. Jako ciekawostkę można podać tutaj fakt, że początkowe plany zakładały wygraną Reignsa po piątym Spearze.

Na ostatniej WrestleManii doszło do wyczekiwanego przez wielu starcia Johna Ceny z Undertakerem. Wielu fanów było jednak zawiedzionych długością pojedynku. Decyzja o walce została podjęta już kilka miesięcy przed galą i od początku było wiadomo, że ze względu na Deadmana nie mogła trwać zbyt długo. To ograniczenie wymogło na federacji sposób, w jaki ją promowano. Władze nie chciały bowiem, by widzowie mieli wysokie oczekiwania co do poziomu starcia, ani też sądzili, że będzie ono jednym z najważniejszych na gali. Fani więc do końca nie mogli być pewni, czy Undertaker pojawi się na gali.

Przed nami Superstar Shake-Up, czekają nas także kolejne debiuty zawodników z NXT. Jednym z kandydatów do występów w głównym rosterze jest ponoć Velveteen Dream. Od jakiegoś czasu dużo mówi się także o tym, że na Raw lub SmackDown w najbliższym czasie trafi Andrade Almas.

WrestleMania może wkrótce wrócić na Florydę. Orlando to mocny kandydat do zorganizowania największej gali roku w 2023 lub 2025 roku.

TakeOver: Nowy Orlean to najchętniej oglądana gala spod tego znaku w historii.

Bam Bam Bigelow powinien trafić do Hall of Fame za rok. Początkowo planowano wprowadzenie go do Holu Sław już w 2018, jednak WWE uznało, że lepiej zrobić to w New Jersey, gdzie odbędzie się kolejna WrestleMania, a skąd zawodnik pochodził.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje? Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
WrestleMania Women's Battle Royal
André the Giant Memorial Battle Royal
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
John Cena vs. Undertaker

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy