Które gwiazdy NXT zadebiutują wkrótce w głównym rosterze? Lesnar odejdzie? Walka na Raw

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Niedługo WrestleMania, a wkrótce później Backlash, na którym ma dojść do dużego Draftu. Zaczynają więc pojawiać się nazwiska zawodników NXT, którzy wkrótce mogą zadebiutować w głównym rosterze. W tej chwili największe szanse mają na to The Authors of Pain, Johnny Gargano, Drew McIntyre oraz obecni mistrzowie – Andrade Almas i Ember Moon. Nie wiadomo jeszcze, czy WWE zdecyduje się na debiuty tych zawodników na Raw lub SmackDown zaraz po WrestleManii, czy też zostaną oni wybrani w Drafcie.

WWE potwierdziło wczoraj, że po WrestleManii wszystkie PPV będą wspólne dla obu brandów. Okazuje się, że wiele gwiazd Raw i SmackDown nie wiedziało wcześniej o tych planach i dowiedziało się o łączonych galach dopiero z ogłoszenia.

Coraz więcej wskazuje na to, że Brock Lesnar może odejść z WWE, gdy skończy się jego kontrakt. Dave Meltzer zapytany przez jednego z fanów o plany na walkę Lesnara z Bobbym Lashleyem po WrestleManii odpowiedział, że Brocka może już wtedy nie być w federacji. Umowa zawodnika z WWE kończy się w kwietniu, ale istnieje klauzula, w związku z którą będzie on miał zobowiązania wobec federacji do sierpnia, jeśli zdecyduje się na odejście. W przeszłości Lesnar używał już groźby przejścia do UFC, by uzyskać lepszą pod względem finansowym ofertę. Być może dzieje się tak również teraz.
Wieści o zwiększonej liczbie walk wieloosobowych zdają się potwierdzać. Na Raw odbędzie się Gauntlet Match z udziałem siedmiu uczestników walki Elimination Chamber.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy