Które gwiazdy NXT zadebiutują wkrótce w głównym rosterze? Lesnar odejdzie? Walka na Raw

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Niedługo WrestleMania, a wkrótce później Backlash, na którym ma dojść do dużego Draftu. Zaczynają więc pojawiać się nazwiska zawodników NXT, którzy wkrótce mogą zadebiutować w głównym rosterze. W tej chwili największe szanse mają na to The Authors of Pain, Johnny Gargano, Drew McIntyre oraz obecni mistrzowie – Andrade Almas i Ember Moon. Nie wiadomo jeszcze, czy WWE zdecyduje się na debiuty tych zawodników na Raw lub SmackDown zaraz po WrestleManii, czy też zostaną oni wybrani w Drafcie.

WWE potwierdziło wczoraj, że po WrestleManii wszystkie PPV będą wspólne dla obu brandów. Okazuje się, że wiele gwiazd Raw i SmackDown nie wiedziało wcześniej o tych planach i dowiedziało się o łączonych galach dopiero z ogłoszenia.

Coraz więcej wskazuje na to, że Brock Lesnar może odejść z WWE, gdy skończy się jego kontrakt. Dave Meltzer zapytany przez jednego z fanów o plany na walkę Lesnara z Bobbym Lashleyem po WrestleManii odpowiedział, że Brocka może już wtedy nie być w federacji. Umowa zawodnika z WWE kończy się w kwietniu, ale istnieje klauzula, w związku z którą będzie on miał zobowiązania wobec federacji do sierpnia, jeśli zdecyduje się na odejście. W przeszłości Lesnar używał już groźby przejścia do UFC, by uzyskać lepszą pod względem finansowym ofertę. Być może dzieje się tak również teraz.
Wieści o zwiększonej liczbie walk wieloosobowych zdają się potwierdzać. Na Raw odbędzie się Gauntlet Match z udziałem siedmiu uczestników walki Elimination Chamber.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy