Kto wziął udział w tryoutach w Melbourne? Styles wycofany z live eventów, Ekspansja Chin

Michał Charkiewicz (Carrik)
Newsów: 113

We czwartkowych tryoutach w Melbourne przy okazji Touru NXT po Japonii i Australii wzięło udział ponad 20 wrestlerów ze sceny niezależnej. Wśród nich znaleźli się Jermaine "Johah Rock" Haley oraz Luke "Slex" Guyett, którzy podczas występów w Australii i Japonii współtworzyli wraz z Shane'em Thorne'em i Nickiem Millerem znanymi jako TM-61 stajnię The Mighty Don't Kneel. Innymi znanymi nazwiskami testowanymi w czwartek byli gwiazda SHIMMER, SHINE oraz NXT Shazza McKenzie, znana również z występów w kobiecych federacjach niezależnych Kellyane Salter, a także Adam Wilmot (Adam Brooks) trenowany oraz współtworzący wcześniej tag team z Buddym Murphym.

Z powodu kontuzji AJ Styles został wycofany z live eventów, które mają miejsce w ten weekend. Mimo to powinien jednak pojawić się w telewizji przy okazji wtorkowego SmackDown Live w Washington, DC. Nie wiadomo za to, czy zawalczy w ringu, ani jak poważny jest uraz, którego nabawił się na TLC.

WWE planuje przeprowadzić ekspansję Chin. Musi się zmierzyć jednocześnie z poważnym problemem. Założenia mogą nie zostać wypełnione z powodu działań wobec azjatyckiej potęgi podejmowanych przez Prezydenta-elekta Donalda Trumpa. Chodzi głównie o konflikt wartości wyznawanych przez USA i Chiny.

WWE World Champion AJ Styles zajął pierwsze miejsce w najnowszym rankingu WWE Power Rankings sporządzonym przez ESPN. Styles dokonał tego sukcesu czwarty raz z rzędu. Na drugim miejscu uplasowała się Charlotte Flair, a na trzecim Kevin Owens. Kolejne lokaty zajęli Dean Ambrose i Chris Jericho. Pełna lista:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Dave Batista zdobył fioletowy pas w brazylijskim Jiu-Jitsu. Osiągnięciem pochwalił się za pośrednictwem Instagrama:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE Royal Rumble Match 2017? Braun Strowman
Chris Jericho
The Undertaker
Randy Orton
Brock Lesnar
Goldberg
Dean Ambrose
Seth Rollins
Fin Ballor
Triple H
Kurt Angle
Bray Wyatt
Rusev
Baron Corbin
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy