Kto wziął udział w tryoutach w Melbourne? Styles wycofany z live eventów, Ekspansja Chin

Michał Charkiewicz (Carrik)
Newsów: 122

We czwartkowych tryoutach w Melbourne przy okazji Touru NXT po Japonii i Australii wzięło udział ponad 20 wrestlerów ze sceny niezależnej. Wśród nich znaleźli się Jermaine "Johah Rock" Haley oraz Luke "Slex" Guyett, którzy podczas występów w Australii i Japonii współtworzyli wraz z Shane'em Thorne'em i Nickiem Millerem znanymi jako TM-61 stajnię The Mighty Don't Kneel. Innymi znanymi nazwiskami testowanymi w czwartek byli gwiazda SHIMMER, SHINE oraz NXT Shazza McKenzie, znana również z występów w kobiecych federacjach niezależnych Kellyane Salter, a także Adam Wilmot (Adam Brooks) trenowany oraz współtworzący wcześniej tag team z Buddym Murphym.

Z powodu kontuzji AJ Styles został wycofany z live eventów, które mają miejsce w ten weekend. Mimo to powinien jednak pojawić się w telewizji przy okazji wtorkowego SmackDown Live w Washington, DC. Nie wiadomo za to, czy zawalczy w ringu, ani jak poważny jest uraz, którego nabawił się na TLC.

WWE planuje przeprowadzić ekspansję Chin. Musi się zmierzyć jednocześnie z poważnym problemem. Założenia mogą nie zostać wypełnione z powodu działań wobec azjatyckiej potęgi podejmowanych przez Prezydenta-elekta Donalda Trumpa. Chodzi głównie o konflikt wartości wyznawanych przez USA i Chiny.

WWE World Champion AJ Styles zajął pierwsze miejsce w najnowszym rankingu WWE Power Rankings sporządzonym przez ESPN. Styles dokonał tego sukcesu czwarty raz z rzędu. Na drugim miejscu uplasowała się Charlotte Flair, a na trzecim Kevin Owens. Kolejne lokaty zajęli Dean Ambrose i Chris Jericho. Pełna lista:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Dave Batista zdobył fioletowy pas w brazylijskim Jiu-Jitsu. Osiągnięciem pochwalił się za pośrednictwem Instagrama:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy