Kreatywni wahają się odnośnie walki Strowmana z Reignsem? Wydarzenia ze SmackDown

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 338

Okazuje się, że to, w jaki sposób zostanie rozpisana ewentualna rywalizacja między Braunem Strowmanem a Romanem Reignsem, zależy od reakcji WWE Universe. Kreatywni, wiedząc o tym, jak Reignsa traktuje publiczność, chcą uniknąć sytuacji, w której będzie ona wspierać Strowmana. Oficjele widzą w Braunie jednego z głównych heelów na RAW i to może spowodować, że w ostatniej chwili odejdą od pomysłu jego walki z Romanem, by nie zaszkodzić Strowmanowi.

Na SmackDown dowiedzieliśmy się, że powracający John Cena na Royal Rumble zmierzy się z AJ Stylesem o WWE World Championship. "Fenomenalny" wcześniej w Triple Threat Matchu pokonał Barona Corbina i Dolpha Zigglera.
Tymczasem ticketmaster.com mogło dokonać poważnej wpadki. Na grafice reklamującej galę Elimination Chamber zamieścili zarówno AJ Stylesa, jak i Johna Cenę, sugerując, iż na tym PPV dojdzie do ich kolejnego pojedynku. Grafika szybko została usunięta.

Po raz pierwszy w głównym rosterze pasy mistrzowskie zdobyli American Alpha. Chad Gable i Jason Jordan wykorzystali moment dekoncentracji pomiędzy Lukiem Harperem i Randym Ortonem, zdobywając WWE SmackDown Tag Team Championship.

W tej samej walce (Four Courners Matchu o mistrzostwa tag team) kontuzji mógł doznać Heath Slater. Na Twitterze poinformował, iż jutro przejdzie badania. Jeżeli uraz będzie poważniejszy, może to definitywnie zakończyć projekt jego tag teamu z Rhyno.
Za tydzień na niebieskiej tygodniówce The Miz postawi Intercontinental Championship na szali przeciwko Deanowi Ambrose'owi.

AJ Styles skomentował rok 2016 w jego wykonaniu:

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy