Kreatywni wahają się odnośnie walki Strowmana z Reignsem? Wydarzenia ze SmackDown

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 314

Okazuje się, że to, w jaki sposób zostanie rozpisana ewentualna rywalizacja między Braunem Strowmanem a Romanem Reignsem, zależy od reakcji WWE Universe. Kreatywni, wiedząc o tym, jak Reignsa traktuje publiczność, chcą uniknąć sytuacji, w której będzie ona wspierać Strowmana. Oficjele widzą w Braunie jednego z głównych heelów na RAW i to może spowodować, że w ostatniej chwili odejdą od pomysłu jego walki z Romanem, by nie zaszkodzić Strowmanowi.

Na SmackDown dowiedzieliśmy się, że powracający John Cena na Royal Rumble zmierzy się z AJ Stylesem o WWE World Championship. "Fenomenalny" wcześniej w Triple Threat Matchu pokonał Barona Corbina i Dolpha Zigglera.
Tymczasem ticketmaster.com mogło dokonać poważnej wpadki. Na grafice reklamującej galę Elimination Chamber zamieścili zarówno AJ Stylesa, jak i Johna Cenę, sugerując, iż na tym PPV dojdzie do ich kolejnego pojedynku. Grafika szybko została usunięta.

Po raz pierwszy w głównym rosterze pasy mistrzowskie zdobyli American Alpha. Chad Gable i Jason Jordan wykorzystali moment dekoncentracji pomiędzy Lukiem Harperem i Randym Ortonem, zdobywając WWE SmackDown Tag Team Championship.

W tej samej walce (Four Courners Matchu o mistrzostwa tag team) kontuzji mógł doznać Heath Slater. Na Twitterze poinformował, iż jutro przejdzie badania. Jeżeli uraz będzie poważniejszy, może to definitywnie zakończyć projekt jego tag teamu z Rhyno.
Za tydzień na niebieskiej tygodniówce The Miz postawi Intercontinental Championship na szali przeciwko Deanowi Ambrose'owi.

AJ Styles skomentował rok 2016 w jego wykonaniu:

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy