Kontuzja Sashy Banks, status Brocka Lesnara, z kim zawalczy Mysterio po powrocie?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 607

Sasha Banks została wykluczona z Mixed Match Challenge przez kontuzję. Zawodniczka zostanie zastąpiona Mickie James, która będzie partnerką Bobby'ego Lashleya. O samym urazie Banks niewiele wiadomo.


Występ Brocka Lesnara na WWE Crown Jewel został uzgodniony kilka tygodni temu. "Bestia" miała rozmawiać z Vince'em McMahonem na zapleczu SummerSlam. Jako że Lesnar na razie nie podpisał umowy z UFC, to nic nie stoi na przeszkodzie, by dalej występował jako wrestler. Możliwe jednak, że teraz Lesnar będzie podpisywał wyłącznie krótkoterminowe kontrakty z WWE, umożliwiając tym sobie częstsze i większe zastrzyki finansowe.

Skoro już wspominamy o Crown Jewel, warto odnotować, że organizacja pracuje nad dużą walką dla Reya Mysterio. Według wieści "Ringside News" wiele wskazuje na to, że 2 listopada zobaczymy pojedynek Mysterio z Shinsuke Nakamurą.

Wygląda na to, że w WWE 2K19 dostaniemy możliwość tworzenia własnych wzorów walizki Money in The Bank. O wiele nowych akcji został uzupełniony także moveset dla tag teamów.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

WWE List This!: John Cena's 5 rarest matches

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy