Kontuzja Ciampy, przyszłość Mandy Rose

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 55

Złe wiadomości dla fanów Tommaso Ciampy. WWE oficjalnie potwierdziło, że obecny posiadacz pasa NXT Championship zmuszony będzie poddać się dziś operacji kontuzjowanego od pewnego czasu kręgosłupa. Niestety, wiąże się ona z długą, sięgającą od 6 do aż 14 miesięcy, przerwą w występach ringowych, co wyklucza udział zawodnika w gali NXT TakeOver: New York, mającej stanowić zwieńczenie jego wieloletniego feudu z Johnnym Gargano.

To właśnie uraz Ciampy był przyczyną poważnych zmian w karcie ostatniego Monday Night Raw. Według oryginalnych planów widzowie ujrzeć mieli Fatal Four-Way Tag Team Match z udziałem DIY, Curta Hawkinsa i Zacka Rydera, Aleistera Blacka i Ricocheta oraz czwartego, nieujawnionego zespołu - mistrzowie dywizji, The Revival, zasiadać mieli tego wieczoru za stołami komentatorskimi.

Lokalnym zawodnikiem pobitym przez Mike'a Kanellisa podczas wtorkowego odcinka 205 Live był Colby Corino, syn legendy sceny niezależnej i jednego z trenerów NXT, Steve'a Corino.

Mandy Rose udzieliła wywiadu portalowi SportBIBLE. Spytana o rolę, jaką widzi dla siebie podczas zbliżającej się wielkimi krokami WrestleManii 35, stwierdziła, że jej celem jest zdobycie, wspólnie z Sonią Deville, pasów WWE Women's Tag Team Championship. "Sonia i ja jesteśmy gotowe na to wyzwanie. (...) Myślę, ze zasługujemy na to, by być kolejną drużyną, która dostaje szansę i jesteśmy na to gotowe".

Jak Pierwsza Dama WWE spędza wolny czas?


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy