Kontuzja Bliss, Trzy walki MITB na czerwcowej gali? Powrót na dzisiejszym Raw

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

WWE poinformowało, że Alexa Bliss doznała kontuzji ramienia w trakcie walki z Nią Jax na Backlash. W tej chwili nie wiadomo, jak poważny jest uraz, ani ile zawodniczka może pauzować. Więcej informacji wkrótce.

Kolejnym PPV w kalendarzu jest Money In The Bank. Z jednej z reklam wynika, że na gali mają odbyć się aż trzy Ladder Matche o walizki MITB. Jeśli faktycznie tak będzie, to panowie najprawdopodobniej dostaną dwie takie walki, po jednej dla każdego brandu, a panie zmierzą się we wspólnej. Możliwe jednak, że WWE zdecyduje się wprowadzić walizkę dla tag teamów. Więcej szczegółów powinniśmy poznać już na dzisiejszym Raw.

Sędzia Jason Ayers tłumaczy się z decyzji o zakończeniu walki o mistrzostwo WWE:
Wielu fanów było zawiedzionych poziomem wczorajszej gali i wynikami walk. Dave Meltzer napisał, że PPV było swojego rodzaju eksperymentem. WWE najprawdopodobniej chciało wypróbować kilka rozwiązań, by przekonać się, które z nich wypalą na galach wspólnych dla obu brandów, a co trzeba jeszcze dopracować.

Mówi się, że na dzisiejszym Raw do akcji powróci Jason Jordan.

Brock Lesnar ostatni raz pojawił się na gali w Arabii Saudyjskiej. Kolejny raz na ekranach pojawi się najprawdopodobniej na Raw 21 maja.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy