Kontrakt Bryana, kłopoty Paige

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 55

Dobiega końca wielomiesięczna epopeja związana z przyszłością Daniela Bryana. Jak donosi Wrestle Votes, zawodnik oraz federacja doszli wreszcie do porozumienia w sprawie nowej, wieloletniej umowy. Potwierdzeniem tego wydaje się zapowiedź obecności byłego WWE Championa na zbliżających się galach Hell in a Cell oraz WWE Super Show-Down - oba eventy odbędą się już po wygaśnięciu dotychczasowego, kończącego się z początkiem września, kontraktu.

To samo źródło zaprzecza pogłoskom, jakoby Kurt Angle zamierzał wrócić do regularnych występów ringowych. Przygotowania do powrotu miały być, według spekulacji, powodem poniedziałkowego "zawieszenia" General Managera Raw.

Paige stała się ofiarą nieprzyjemnej sytuacji:Alberto Del Rio był gościem podcastu The Roman Show. W trakcie rozmowy po raz kolejny wyraził chęć powrotu do WWE, wymienił również kilku rywali, z którymi chciałby ponownie zawalczyć przed zakończeniem kariery. Na liście tej znaleźli się Rey Mysterio, Dolph Ziggler oraz Ken Anderson.

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Każdy normalny na koniec kariery chciałby feudy z najlepszymi obecnie typu Styles, Joe, Rollins, Romek. A Alberto wymienia postacie z którymi kilkukrotnie walczył + wyskakuje z jakimś Kenem :roll: :lol:

napisane przez Giero w dniu : 25-08-2018

No nie do wiary, Paige przeszkadza to, że ktoś interesuje się jej piersiami! :lol:

napisane przez master71 w dniu : 25-08-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy