Koniec Global Force Wrestling, oficjalne ogłoszenie miasta organizującego Bound for Glory

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

Ten news musi się pojawić jako pierwszy. Dzięki temu zostanie ustalone, jak federacja z Nashville ma być dalej nazywana. Dlaczego? Jest potwierdzoną informacją, że Anthem porzuca nazwę Global Force Wrestling na rzecz Impact Wrestling. Można tak wywnioskować z oficjalnego ogłoszenia miasta, w którym odbędzie się tegoroczne Bound for Glory (o tym poniżej), gdzie Anthem używa poprzedniej nazwy posiadanej federacji. Na ten moment nie jest znane oficjalne stanowisko Anthem w tej sprawie. Najprawdopodobniej jest to efekt zdystansowania się Jarretta od swojego oryginalnego tworu.

Impact Wrestling obiecywało, że dziś poznamy miasto, w którym odbędzie się tegoroczne Bound for Glory i następujące po gali tapingi Impact i dotrzymali słowa. Federacja, zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, odwiedzi Kanadę. Będzie to jednak Ottawa, a nie Toronto. Tapingi Impact odbędą się w dniach 6-10 listopada.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Jim Cornette ostatnio zapewniał, że pojawi się na Bound for Glory i tapingach Impact. Będzie musiał jednak zweryfikować swoje plany. Jak już wiemy, gala odbędzie się w Ottawie, a Jim ma zakaz wjazdu na teren Kanady (w spoilerze jest fragment podcastu, w którym Jim wyjaśnia dlaczego).

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Były zawodnik Impact Wrestling Davey Richards poinformował na Twitterze, że jest zmuszony odwołać wszystkie terminy na scenie niezależnej do końca roku. Powodem takiej decyzji jest zbliżająca się operacja kolana.


Komentarze (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Proroku, kiedy upadnie Impact wrestling ?

napisane przez Icon w dniu : 19-09-2017

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy