Kolejny spadek oglądalności Raw, status Lesnara, Jericho o relacjach z Hallem

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 626

Monday Night Raw notuje kolejne niechlubne rekordy oglądalności. Czerwona tygodniówka zanotowała ostatnio 2,47 miliona widzów. W porównaniu do poprzedniego epizodu to spadek o 8,8%. Warto odnotować także, że ostatni raz ponad 3 miliony widzów zasiadło przed Raw pod koniec kwietnia.

Warto także zauważyć, że podczas Raw ani razu nie odniesiono się do występu Brocka Lesnara na UFC 226. WWE Universal Champion jest przymierzany do walki z Danielem Cormierem na początku 2019 roku. Dla przypomnienia - w sierpniu kończy się kontrakt Lesnara z WWE i Vince McMahon wciąż liczy na przedłużenie umowy. Ponadto ostatnio na Raw prowadzono storyline wokół negocjacji z Lesnarem. Dave Meltzer stwierdził w Wrestling Observer Radio, że w ostatnich dniach coś musiało się zmienić w relacjach na linii Brock - WWE.

W najnowszym epizodzie swojego podcastu Chris Jericho poruszył temat relacji z Scottem Hallem. Przyznał, że obydwaj zazwyczaj siebie unikali, a gdy już doszło do konfrontacji na zapleczu, to potrafili kłócić się o drobnostki. Y2J dodał, że Hall i osoby, z którym się zadawał, byli bardzo sarkastyczni i nie obywało się bez prób kpienia z mniej ważnych wtedy wrestlerów, jak Chris Benoit czy Eddie Guerrero.

Charlotte Flair ostatni raz zawalczyła na Money in the Bank. Jak widać, brakuje jej występów w ringu...Luke Gallows i Karl Anderson promują WWE Shop:

Link do filmu

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy