Kolejny spadek oglądalności Raw, status Lesnara, Jericho o relacjach z Hallem

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 537

Monday Night Raw notuje kolejne niechlubne rekordy oglądalności. Czerwona tygodniówka zanotowała ostatnio 2,47 miliona widzów. W porównaniu do poprzedniego epizodu to spadek o 8,8%. Warto odnotować także, że ostatni raz ponad 3 miliony widzów zasiadło przed Raw pod koniec kwietnia.

Warto także zauważyć, że podczas Raw ani razu nie odniesiono się do występu Brocka Lesnara na UFC 226. WWE Universal Champion jest przymierzany do walki z Danielem Cormierem na początku 2019 roku. Dla przypomnienia - w sierpniu kończy się kontrakt Lesnara z WWE i Vince McMahon wciąż liczy na przedłużenie umowy. Ponadto ostatnio na Raw prowadzono storyline wokół negocjacji z Lesnarem. Dave Meltzer stwierdził w Wrestling Observer Radio, że w ostatnich dniach coś musiało się zmienić w relacjach na linii Brock - WWE.

W najnowszym epizodzie swojego podcastu Chris Jericho poruszył temat relacji z Scottem Hallem. Przyznał, że obydwaj zazwyczaj siebie unikali, a gdy już doszło do konfrontacji na zapleczu, to potrafili kłócić się o drobnostki. Y2J dodał, że Hall i osoby, z którym się zadawał, byli bardzo sarkastyczni i nie obywało się bez prób kpienia z mniej ważnych wtedy wrestlerów, jak Chris Benoit czy Eddie Guerrero.

Charlotte Flair ostatni raz zawalczyła na Money in the Bank. Jak widać, brakuje jej występów w ringu...Luke Gallows i Karl Anderson promują WWE Shop:

Link do filmu

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy